d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19359369379389391006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 16 2010 01:45pm
Quote (majommama @ 16 May 2010 21:32)
http://www.youtube.com/watch?v=P6UgjLFEOhc


lol'd ez n1 :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 16 2010 03:45pm
When you see it...

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 16 2010 03:47pm
Quote (Genthor @ May 16 2010 11:45pm)
When you see it...

http://img16.imageshack.us/img16/5909/14656390215dc210a479af8.jpg


túl könnyű...
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 16 2010 03:51pm
Quote (fahrii @ 16 May 2010 23:47)
túl könnyű...


Azt csak poénból írtam oda.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 16 2010 07:31pm
Quote (Genthor @ 16 May 2010 22:45)
When you see it...

http://img16.imageshack.us/img16/5909/14656390215dc210a479af8.jpg


valami kockásat kellene írni, azt hiszem... :O


/e:


különben nem vicces, de még soha nem csináltam ilyet. és ahol tudtam, igyekeztem ontopic maradni. bár nem mindig akartam.



(a kép neve csak annyi, h 'troll', de a linket is érdemes figyelni) :D

This post was edited by TassassinHc on May 16 2010 07:41pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 16 2010 07:48pm


ahaha
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 16 2010 08:22pm
Quote (A122 @ 17 May 2010 02:48)
http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8

ahaha


végignéztem


























































de néha hazudok :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 16 2010 08:47pm
Quote (TassassinHc @ May 17 2010 03:22am)
végignéztem


























































de néha hazudok :D


hát ja, tldr helyett mondjuk tldw
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 17 2010 01:59am
Quote (TassassinHc @ May 17 2010 03:31am)
valami kockásat kellene írni, azt hiszem... :O


/e:


különben nem vicces, de még soha nem csináltam ilyet. és ahol tudtam, igyekeztem ontopic maradni. bár nem mindig akartam.
http://img94.imageshack.us/img94/408/trollbr.jpg


(a kép neve csak annyi, h 'troll', de a linket is érdemes figyelni) :D


képes voltál cenzurázni az msned? :O
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 17 2010 02:31am
Quote (A122 @ May 17 2010 02:48am)
http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8

ahaha


végignéztem de kajakra
néhol eléggé beragel :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19359369379389391006Next
Closed New Topic New Poll