Quote (Genthor @ 16 May 2010 22:45)
When you see it...
http://img16.imageshack.us/img16/5909/14656390215dc210a479af8.jpg
valami kockásat kellene írni, azt hiszem...

/e:
különben nem vicces, de még soha nem csináltam ilyet. és ahol tudtam, igyekeztem ontopic maradni. bár nem mindig akartam.

(a kép neve csak annyi, h 'troll', de a linket is érdemes figyelni)
This post was edited by TassassinHc on May 16 2010 07:41pm