d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev19349359369379381650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 9 2013 01:21am
Django Unchained 2012 DVDSCR X264 AAC-P2P
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 9 2013 04:16am
Quote (iFeelAlone @ 9 Jan 2013 00:10)
jó az új. Nekem tetszett.

Mármint ne várj sokat egy lövöldözős akciótól de azért nézhető.


én szeretem az ilyen tipusu filmeket azért érdeklődtem.
ugy hogy majd meg is nézem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 9 2013 04:17am
Quote (Flutter @ 9 Jan 2013 08:21)
Django Unchained 2012 DVDSCR X264 AAC-P2P


ez milyen minőségű?
meg van már hozzá valahol felirat?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 9 2013 05:20am
megnéztem a hobbitot, nekem tetszett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 9 2013 06:35am
Quote (Inakwo @ Jan 9 2013 11:17am)
ez milyen minőségű?
meg van már hozzá valahol felirat?


én leszedtem egyet a filmből és az jó minőségű volt
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 9 2013 07:32am
tfw angolul akarsz nezni egy filmet kulon ugy szeded le es amikor elkezded nezni rajosz hogy magyar, ami az nfo-bol nem derult ki
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 9 2013 07:38am
Quote (hedgehogsword @ 9 Jan 2013 14:32)
tfw angolul akarsz nezni egy filmet kulon ugy szeded le es amikor elkezded nezni rajosz hogy magyar, ami az nfo-bol nem derult ki


multkor én is igy voltam csak orosz szinkront kaptam...bele égetett orosz felirattal

néztem is hogy wtff
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2013 09:00am
Quote (hedgehogsword @ 9 Jan 2013 15:32)
tfw angolul akarsz nezni egy filmet kulon ugy szeded le es amikor elkezded nezni rajosz hogy magyar, ami az nfo-bol nem derult ki


nem dualdubos veletlenul?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 9 2013 09:08am
Quote (Inakwo @ Jan 9 2013 11:17am)
ez milyen minőségű?
meg van már hozzá valahol felirat?


fasza a minőség (700 megas dvd ripekehez hasonlit), angol felirat van, magyarról nem tudok
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 9 2013 09:21am
Quote (ecneB @ 9 Jan 2013 17:00)
nem dualdubos veletlenul?


nem sajnos ^^ de mind1 megneztem igy
Go Back To Magyar Topic List
Prev19349359369379381650Next
Add Reply New Topic New Poll