
Diéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget
Quote (Karan2_Returned @ 6 May 2015 17:20)
Miert vagy ilyen testtel szuz? :wacko:
fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik
This post was edited by fahrii on May 6 2015 10:26am