d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19339349359369371257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,585
Joined: Aug 29 2007
Gold: 986.00
May 5 2015 01:32pm
Quote (championmath @ May 5 2015 04:58pm)
Jócska kis heart failiure


???
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 5 2015 03:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 May 2015 13:15)


istenem de jót röhögtem, mintha púpos lenne :D

meg amúgy legalább úgy nyomatta volna magába, hogy ki is nézzen valahogy, ne labdákat nyomott volna magába random a erre-arra :DDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 5 2015 05:14pm
Quote (Akizk @ 5 May 2015 22:05)
istenem de jót röhögtem, mintha púpos lenne :D

meg amúgy legalább úgy nyomatta volna magába, hogy ki is nézzen valahogy, ne labdákat nyomott volna magába random a erre-arra :DDD


te is nyomathattad volna ugy a koxot :c
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
May 6 2015 06:21am
Csak közvetve tartozik a témához, de érdekes cikk:

http://index.hu/tudomany/altudomany/2015/05/04/vegyulet_mereg_halal/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 6 2015 10:18am


Diéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget

Quote (Karan2_Returned @ 6 May 2015 17:20)
Miert vagy ilyen testtel szuz? :wacko:


fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik

This post was edited by fahrii on May 6 2015 10:26am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2015 10:20am
Quote (fahrii @ May 6 2015 05:18pm)
http://oi59.tinypic.com/2wlxc7k.jpg

Diéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget


Miert nincs ilyen testtel baratnöd? :wacko:
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 6 2015 10:21am
here we go
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2015 10:42am
Quote (fahrii @ May 6 2015 05:18pm)

fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik


En is dietazok azt mehetünl csajozni ))))
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 6 2015 10:54am
Quote (Karan2_Returned @ 6 May 2015 17:42)
En is dietazok azt mehetünl csajozni ))))


Fizikailag képtelen vagyok lányoknál kezdeményezni, nem lennénk túl sikeresek úgy érzem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 6 2015 10:55am
Quote (fahrii @ 6 May 2015 18:18)
http://oi59.tinypic.com/2wlxc7k.jpg

Diéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget



fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik


basználak
Go Back To Magyar Topic List
Prev19339349359369371257Next
Add Reply New Topic New Poll