☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
932
933
934
935
936
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575099
Replies: 50000
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#9331
Oct 13 2010 03:40am
rohadt álmos vagyok és ofc melózok. Iso 5 óra!!
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#9332
Oct 13 2010 06:34am
Quote (Saenchai @ 13 Oct 2010 10:38)
én vagyok a szőke kislány
O rly?
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#9333
Oct 13 2010 07:00am
Quote (Psyclon @ Oct 13 2010 10:40am)
rohadt álmos vagyok és ofc melózok. Iso 5 óra!!
En eljottem hamarabb mert zh van. F yea
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#9334
Oct 13 2010 07:02am
új House rész. SCORE!
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#9335
Oct 13 2010 07:53am
Quote (szabika @ Oct 13 2010 02:00pm)
En eljottem hamarabb mert zh van. F yea
Zh,mellettem ulo csaj kérdése felém:'erre mi a válasz?'
Nezem kerdest - 'miert melegszik a számitógép?'
This is BME?!
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#9336
Oct 13 2010 07:54am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 14:53)
Zh,mellettem ulo csaj kérdése felém:'erre mi a válasz?'
Nezem kerdest - 'miert melegszik a számitógép?'
This is BME?!
wtf ezt em tudta a csaj?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#9337
Oct 13 2010 07:59am
Quote (Smat @ Oct 13 2010 02:34pm)
O rly?
yarly
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#9338
Oct 13 2010 08:13am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 02:54pm)
wtf ezt em tudta a csaj?
Azt kellet volna neki mondanom h azer mert dobozba van zarva, es melege van de ha szetszedi a hazat akkor nem fog melegedni.
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#9339
Oct 13 2010 08:41am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 16:13)
Azt kellet volna neki mondanom h azer mert dobozba van zarva, es melege van de ha szetszedi a hazat akkor nem fog melegedni.
Egy olyan vmi/vki miatt, ami/aki egyszer jól meg fog baszni. xd
This post was edited by ecneB on Oct 13 2010 08:41am
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#9340
Oct 13 2010 10:39am
ma raktam ki két hotot .. 30 és 32
raktam ki egy cta-t 3'1'3
itt azt mondtam hogy kurva.
most raktam egy cta 4'6'4et meg egy hoto 36ot :)))))))))))
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
932
933
934
935
936
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact