d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19329339349359365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 13 2010 03:40am
rohadt álmos vagyok és ofc melózok. Iso 5 óra!!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 13 2010 06:34am
Quote (Saenchai @ 13 Oct 2010 10:38)
én vagyok a szőke kislány


O rly?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 13 2010 07:00am
Quote (Psyclon @ Oct 13 2010 10:40am)
rohadt álmos vagyok és ofc melózok. Iso 5 óra!!


En eljottem hamarabb mert zh van. F yea
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 13 2010 07:02am
új House rész. SCORE!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 13 2010 07:53am
Quote (szabika @ Oct 13 2010 02:00pm)
En eljottem hamarabb mert zh van. F yea


Zh,mellettem ulo csaj kérdése felém:'erre mi a válasz?'
Nezem kerdest - 'miert melegszik a számitógép?'

This is BME?!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 13 2010 07:54am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 14:53)
Zh,mellettem ulo csaj kérdése felém:'erre mi a válasz?'
Nezem kerdest - 'miert melegszik a számitógép?'

This is BME?!


wtf ezt em tudta a csaj? :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 13 2010 07:59am
Quote (Smat @ Oct 13 2010 02:34pm)
O rly?


yarly
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 13 2010 08:13am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 02:54pm)
wtf ezt em tudta a csaj? :D


Azt kellet volna neki mondanom h azer mert dobozba van zarva, es melege van de ha szetszedi a hazat akkor nem fog melegedni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 13 2010 08:41am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 16:13)
Azt kellet volna neki mondanom h azer mert dobozba van zarva, es melege van de ha szetszedi a hazat akkor nem fog melegedni.


Egy olyan vmi/vki miatt, ami/aki egyszer jól meg fog baszni. xd

This post was edited by ecneB on Oct 13 2010 08:41am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 13 2010 10:39am
ma raktam ki két hotot .. 30 és 32
raktam ki egy cta-t 3'1'3

itt azt mondtam hogy kurva.
most raktam egy cta 4'6'4et meg egy hoto 36ot :)))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev19329339349359365001Next
Closed New Topic New Poll