d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19319329339349351257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 5 2015 07:08am
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 5 2015 01:13pm)
A példaképem *.*'


Gondoltam írok neked egy pm-et és meginterjúvollak, hogy miért vonzódsz annyira hozzám, hogy konstans velem foglalkozz ebben a topicban, de sajnos tele a pm boxod. Minden estre engem teljesen hidegen hagy, hogy mit írsz vagy gondolsz rólam. Szó szerint 0 reakciót vált ki belőlem, ha olvasom a postjaid, mert nem adok a véleményedre. Szóval, ha megkérhetlek, akkor a velem való foglalkozást ne a topic rovására tedd. Ha szeretnéd, akkor nyugodtan írj pm-et, hogy menjek anyámba, vagy "takarogyá' nyomorák" vagy amit szeretnél, szívesen veszem a konstruktív kommentjeidet. :)


OT:
Ezt próbáljátok végigcsinálni, 5x haltam meg kb. :D (másnap izomláz ofc)

http://www.youtube.com/watch?v=3qsL5Pr3UIs


ez egy egész rövid 0 reakció lett
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 5 2015 08:20am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 5 May 2015 14:13)
A példaképem *.*'


Gondoltam írok neked egy pm-et és meginterjúvollak, hogy miért vonzódsz annyira hozzám, hogy konstans velem foglalkozz ebben a topicban, de sajnos tele a pm boxod. Minden estre engem teljesen hidegen hagy, hogy mit írsz vagy gondolsz rólam. Szó szerint 0 reakciót vált ki belőlem, ha olvasom a postjaid, mert nem adok a véleményedre. Szóval, ha megkérhetlek, akkor a velem való foglalkozást ne a topic rovására tedd. Ha szeretnéd, akkor nyugodtan írj pm-et, hogy menjek anyámba, vagy "takarogyá' nyomorák" vagy amit szeretnél, szívesen veszem a konstruktív kommentjeidet. :)


OT:
Ezt próbáljátok végigcsinálni, 5x haltam meg kb. :D (másnap izomláz ofc)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3qsL5Pr3UIs[/youtube]


azt irok amit akarok és amennyit akarok
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,687.52
Trader: Trusted
May 5 2015 08:32am
Quote (RRC @ 5 May 2015 16:20)
azt irok amit akarok és amennyit akarok


Ezt senki nem firtatta, csak megkértelek... :)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 5 2015 08:37am
Quote (GoreKnight9 @ 5 May 2015 13:15)


kurvajo
amit a csuklyajaba szurt, parnakent is jo.
akarmikor almos, alhat rajtuk
veszek is syntholt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 5 2015 10:10am
10/10 nő ez a Kiss Virág
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 5 2015 10:31am
Quote (Namechange @ 5 May 2015 11:04)
Nem akarok semmi ilyesmit hasznalni.
Nem tudom hogy erted a 'veget' de en nem csak egy par honapos dietan gondolkodom hanem azon tul is eletmod valtason es tartos valtozason. :)
Mo.n nem etkeztem megfeleloen mert tup kenyelmes voltam, itt mindent magamnak kell megcsinalnom es ez eleg jo hatassal van az etkezesemre is.
Nem mellesleg szeretek is fozni szoval nem banom a masnapi menu elkesziteset.
Tegnap pl marinaltam csirket, ma kisutom es kivancsi leszek mennyivel jobb mint sutes elott izesiteni.



Marinálva is kb ugyanaz.
A revex-16 meg eleg op cucc. Pörget rendesen.
Amikor szedtem nem vettem észre semmit. De ahogy leálltam, sokkal faradekonyabb es éhesebb is voltam.
Nekem segített. Szóval csak ajanlani tudom tényleg.
Nemsokára el fogok kezdeni egy kurát megint belőle.
Főleg igy hogy reggel 5kor keles 1ora aerobik majd este edzes. Mellette meg ugye a 12-14 ora melo. Kelleni fog a revex.
L-carnitine mellett meg elfér egy Thermo zsírégető dieta vege felé. Persze lehet ugatni. De használ. Ez tény.
Tipp: a kavet felejtsd el mellette 😂
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 5 2015 10:32am
tolj mellé kokaint is, elég jól szálkásít
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 5 2015 10:34am
Quote (fahrii @ 5 May 2015 17:32)
tolj mellé kokaint is, elég jól szálkásít


+mdma
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 5 2015 10:49am
edzes elott vegyel be lsdt, ha sulyzok helyett sarkanyokkal harcolsz az elegge jol porget
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 5 2015 10:58am
Quote (Psyclon @ May 5 2015 06:31pm)
Marinálva is kb ugyanaz.
A revex-16 meg eleg op cucc. Pörget rendesen.
Amikor szedtem nem vettem észre semmit. De ahogy leálltam, sokkal faradekonyabb es éhesebb is voltam.
Nekem segített. Szóval csak ajanlani tudom tényleg.
Nemsokára el fogok kezdeni egy kurát megint belőle.
Főleg igy hogy reggel 5kor keles 1ora aerobik majd este edzes. Mellette meg ugye a 12-14 ora melo. Kelleni fog a revex.
L-carnitine mellett meg elfér egy Thermo zsírégető dieta vege felé. Persze lehet ugatni. De használ. Ez tény.
Tipp: a kavet felejtsd el mellette 😂


Jócska kis heart failiure
Go Back To Magyar Topic List
Prev19319329339349351257Next
Add Reply New Topic New Poll