Quote (Namechange @ 5 May 2015 11:04)
Nem akarok semmi ilyesmit hasznalni.
Nem tudom hogy erted a 'veget' de en nem csak egy par honapos dietan gondolkodom hanem azon tul is eletmod valtason es tartos valtozason. :)
Mo.n nem etkeztem megfeleloen mert tup kenyelmes voltam, itt mindent magamnak kell megcsinalnom es ez eleg jo hatassal van az etkezesemre is.
Nem mellesleg szeretek is fozni szoval nem banom a masnapi menu elkesziteset.
Tegnap pl marinaltam csirket, ma kisutom es kivancsi leszek mennyivel jobb mint sutes elott izesiteni.
Marinálva is kb ugyanaz.
A revex-16 meg eleg op cucc. Pörget rendesen.
Amikor szedtem nem vettem észre semmit. De ahogy leálltam, sokkal faradekonyabb es éhesebb is voltam.
Nekem segített. Szóval csak ajanlani tudom tényleg.
Nemsokára el fogok kezdeni egy kurát megint belőle.
Főleg igy hogy reggel 5kor keles 1ora aerobik majd este edzes. Mellette meg ugye a 12-14 ora melo. Kelleni fog a revex.
L-carnitine mellett meg elfér egy Thermo zsírégető dieta vege felé. Persze lehet ugatni. De használ. Ez tény.
Tipp: a kavet felejtsd el mellette 😂