☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
931
932
933
934
935
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575050
Replies: 50000
Track Topic
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#9321
Oct 13 2010 01:51am
jó reggelt
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): harcikacsa17, 32rferkipper,
hongjingjingxzb
Csoport: Members
Csatlakozott: Oct 13 2010
Hozzászólások: 0 (napi 0)
Helyi idő: 03:52pm
Utolsó hsz.: Never
te már megint kinek a multija vagy?
This post was edited by harcikacsa17 on Oct 13 2010 01:53am
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#9322
Oct 13 2010 02:16am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 08:26am)
tőlem már lehet nem is vennének mert 42 fokos a vérem :s
az mar ut baszod mennyit ittal?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#9323
Oct 13 2010 02:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 13 Oct 2010 09:16)
az mar ut baszod mennyit ittal?
eddig pályafutásom során?:)
nem keveset, persze biztos vennének csak viccelek, bár még sosem adtam mert fosok az ilyen dolgoktol
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#9324
Oct 13 2010 02:22am
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#9325
Oct 13 2010 02:24am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 10:22)
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez
kevés...
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#9326
Oct 13 2010 02:29am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 09:21am)
eddig pályafutásom során?:)
nem keveset, persze biztos vennének csak viccelek, bár még sosem adtam mert fosok az ilyen dolgoktol
en mar rengetegszer adtam, de valoszinuleg tobb koze van ahhoz a 7-8 mutathez amin at kellett esnem
andrassy
Member
Posts: 674
Joined: Sep 20 2010
Gold
:
15.00
#9327
Oct 13 2010 02:49am
Quote (szabika @ Oct 13 2010 10:22am)
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez
Az szep
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#9328
Oct 13 2010 03:35am
Quote (xGurke @ Oct 13 2010 07:21am)
tegnap vért adtam és most szarul vagyok
kurva meleg vízben fürödtem és szédülök, hányingerem van, úgyhogy ezt a napot skippelem - megyek orvoshoz.
én véradás után kajáltam meg pihiztem aztán még elmentem kondizni is
me stronk
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#9329
Oct 13 2010 03:37am
Quote (Saenchai @ 13 Oct 2010 10:35)
én véradás után kajáltam meg pihiztem aztán még elmentem kondizni is
me stronk
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#9330
Oct 13 2010 03:38am
Quote (Smat @ Oct 13 2010 11:37am)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1271526998-289bn6u-1.gif
én vagyok a szőke kislány
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
931
932
933
934
935
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact