d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19319329339349355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 13 2010 01:51am
jó reggelt



Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): harcikacsa17, 32rferkipper,hongjingjingxzb

Csoport: Members
Csatlakozott: Oct 13 2010
Hozzászólások: 0 (napi 0)
Helyi idő: 03:52pm
Utolsó hsz.: Never

te már megint kinek a multija vagy?

This post was edited by harcikacsa17 on Oct 13 2010 01:53am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 13 2010 02:16am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 08:26am)
tőlem már lehet nem is vennének mert 42 fokos a vérem :s


az mar ut baszod mennyit ittal?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 13 2010 02:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 13 Oct 2010 09:16)
az mar ut baszod mennyit ittal?


eddig pályafutásom során?:)

nem keveset, persze biztos vennének csak viccelek, bár még sosem adtam mert fosok az ilyen dolgoktol
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 13 2010 02:22am
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez :lol:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 13 2010 02:24am
Quote (szabika @ 13 Oct 2010 10:22)
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez :lol:


kevés... :(
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 13 2010 02:29am
Quote (Inakwo @ Oct 13 2010 09:21am)
eddig pályafutásom során?:)

nem keveset, persze biztos vennének csak viccelek, bár még sosem adtam mert fosok az ilyen dolgoktol


en mar rengetegszer adtam, de valoszinuleg tobb koze van ahhoz a 7-8 mutathez amin at kellett esnem
Member
Posts: 674
Joined: Sep 20 2010
Gold: 15.00
Oct 13 2010 02:49am
Quote (szabika @ Oct 13 2010 10:22am)
Be van szivva a munkatars :DDDDDD
Meg jo hogy nincs ma bent az oszt.vez :lol:


Az szep :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 13 2010 03:35am
Quote (xGurke @ Oct 13 2010 07:21am)
tegnap vért adtam és most szarul vagyok
kurva meleg vízben fürödtem és szédülök, hányingerem van, úgyhogy ezt a napot skippelem - megyek orvoshoz.


én véradás után kajáltam meg pihiztem aztán még elmentem kondizni is
me stronk
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 13 2010 03:37am
Quote (Saenchai @ 13 Oct 2010 10:35)
én véradás után kajáltam meg pihiztem aztán még elmentem kondizni is
me stronk


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 13 2010 03:38am
Quote (Smat @ Oct 13 2010 11:37am)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/1271526998-289bn6u-1.gif


én vagyok a szőke kislány
Go Back To Magyar Topic List
Prev19319329339349355001Next
Closed New Topic New Poll