d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19309319329339345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Oct 12 2010 04:39pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Oct 2010 00:31)
elmúlt ladderekben napokkal előbb volt hc 99es mint sc...


Quote (Floodban @ 12 Oct 2010 23:27)
talan mert hcban soha nem haltak meg meg, ergo nem vesztettek xpt?


érdekes összefüggés
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Oct 12 2010 04:59pm
nah megnéztem az új TBBT-t
elég jó volt :D
nem vagyok nagy comedy fan, de bejön eza sorozat
season 4-ben eddig nem csalódtam :)

This post was edited by Silent_ on Oct 12 2010 05:18pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 12 2010 05:13pm
gn8
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 12 2010 09:04pm
lol pocok a guildemben van :wacko:

meg sondor is!!!
otszor

This post was edited by Flutter on Oct 12 2010 09:05pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 12 2010 09:07pm
Quote (Flutter @ Oct 13 2010 03:04am)
lol pocok a guildemben van :wacko:

meg sondor is!!!
otszor


na igen :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 12 2010 09:21pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2010 11:21pm
tegnap vért adtam és most szarul vagyok
kurva meleg vízben fürödtem és szédülök, hányingerem van, úgyhogy ezt a napot skippelem - megyek orvoshoz.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 12 2010 11:23pm
Quote (xGurke @ Oct 13 2010 06:21am)
tegnap vért adtam és most szarul vagyok
kurva meleg vízben fürödtem és szédülök, hányingerem van, úgyhogy ezt a napot skippelem - megyek orvoshoz.


Mennyi vért adtál? 5l? :D

Quote (Handryx @ Oct 13 2010 04:21am)
http://www.youtube.com/watch?v=mLH1GOESeJg


Szánalom...

This post was edited by A122 on Oct 12 2010 11:26pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2010 12:40am
Quote (A122 @ Oct 13 2010 05:23am)
Mennyi vért adtál? 5l? :D



Szánalom...


fél litert, de ez előtt még nem adtam és kicsit földhöz baszott rendesen : D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 13 2010 01:26am
Quote (xGurke @ 13 Oct 2010 07:40)
fél litert, de ez előtt még nem adtam és kicsit földhöz baszott rendesen : D


tőlem már lehet nem is vennének mert 42 fokos a vérem :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev19309319329339345001Next
Closed New Topic New Poll