d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19299309319329335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 12 2010 03:26pm
euhcl előrébb tart a soso (lvl98) mint euscl-en a hammer : D
vicces
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 12 2010 03:27pm
Quote (Anamy @ 12 Oct 2010 23:26)
euhcl előrébb tart a soso (lvl98) mint euscl-en a hammer : D
vicces


talan mert hcban soha nem haltak meg meg, ergo nem vesztettek xpt?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 12 2010 03:29pm
Quote (Floodban @ 12 Oct 2010 23:27)
talan mert hcban soha nem haltak meg meg, ergo nem vesztettek xpt?


de azért mégis jóval ovatosabb kell legyen az ember .. csak szerintem ilyen különös hogy hc-ban előrébb vannak min sc-ban ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2010 03:30pm
Quote (Anamy @ Oct 12 2010 10:29pm)
de azért mégis jóval ovatosabb kell legyen az ember .. csak szerintem ilyen különös hogy hc-ban előrébb vannak min sc-ban ?


Yap
Hcban safety runokat tolnak, pws, zárt runok, összeszokott csapat.
Eusclbe már ritkább madár az ilyen, főleg egy idő elteltével reset után, ráadásul ahogy poczok is említette, halnak.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 12 2010 03:31pm
Quote (Anamy @ 12 Oct 2010 23:29)
de azért mégis jóval ovatosabb kell legyen az ember .. csak szerintem ilyen különös hogy hc-ban előrébb vannak min sc-ban ?


hasznald az agyad pls
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 12 2010 03:44pm
Quote (Vismajor @ 12 Oct 2010 23:30)
Yap
Hcban safety runokat tolnak, pws, zárt runok, összeszokott csapat.
Eusclbe már ritkább madár az ilyen, főleg egy idő elteltével reset után, ráadásul ahogy poczok is említette, halnak.


ja van benne valami .

Quote (Floodban @ 12 Oct 2010 23:31)
hasznald az agyad pls


azért ennyire ne legyél okos :~)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 12 2010 04:06pm
Gecinagy "dalszöveg" :
"
I believe with the advent of acid we discovered new way to think, and it had to do, with piecing together new thoughts of mind. Why is it that people think it's so evil? What is it about it... that there is scares people so deeply? Because they are afraid, that there is more, to reality than they have ever confronted.
That there are doors, that they're afraid to go in, and they don't want us to go in there either, because if we go in, there we might learn something that they don't know. And that makes us a little out of their control.
You're intoduced to LSD, an' it's not like taking some other drug for instance, like marijuana or something, hm, well, you know, it's altogether a new thing, and you actually can have a religious experience, and, hm, and it can be ... even more important, than reading the bible six times, or becoming a pope, or something like that, you know...
"
és ez 100%-ban igaz






amúgy a szám egy dub szám, sztem minden fülnek hallgatható

This post was edited by TouchCow on Oct 12 2010 04:07pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 12 2010 04:11pm
Na jó éjt mindenkinek! :zzz:
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 12 2010 04:29pm
Quote (Fezmin @ 13 Oct 2010 00:11)
Na jó éjt mindenkinek! :zzz:


én is megyek , jóét :zzz:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2010 04:31pm
Quote (Anamy @ 12 Oct 2010 23:26)
euhcl előrébb tart a soso (lvl98) mint euscl-en a hammer : D
vicces


elmúlt ladderekben napokkal előbb volt hc 99es mint sc...
Go Back To Magyar Topic List
Prev19299309319329335001Next
Closed New Topic New Poll