d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev19293949596129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 12:30am
Aludtam egyet a dologra, és jobb ötletem támadt:

Késő lesz szerda estig (a rendkívüli budapesti közgyűlés utánig) várni, mert be fogják jelenteni, hogy

„Egyetért-e Ön azzal, hogy Budapest Főváros Önkormányzata nyújtsa be a 2028. évi nyári olimpiai és paralimpiai játékok megrendezésére irányuló pályázatát?”

címmel népszavazási kezdeményezést indítanak.

Szóval még ez előtt kell bejelenteni a Fekete-Győr Andrásnak, hogy ő megindítja a népszavazási kezdeményezést, és február 27-én hétfőn, de legkésőbb február 28-án kedden az FVI-nél ezzel a kérdéssel jelentkezik. Szerdán már késő lesz. Nem szabad alábecsülni a Fideszt, pontosan tudják, hogy egy ilyen kezdeményezésre reagálva csak két dolgot tehettek:

1. Támogatjátok, magyarul beálltok a Fidesz mögé - késő-késő kiáltom én!

2. Ellenzitek, tovább ismételgetitek a "Túl korrupt a Fidesz, túl sokat lopna, túl hamar van 2028, majd ha nem egyedül a Fidesz irányítja Magyarországot, akkor legyen olimpia, blabla" - teljes joggal beskatulyáznának benneteket a KIS OLIMPIAELLENES NYIKHAJ MITUGRÁSZ VÁDASKODÓ NÉPSZERŰSÉGHAJHÁSZÓ KÁRTÉKONY SENKIK kategóriába. Az összes többi olimpiaellenes érvetek egy kis kalap szar (más gazdag országok sem engedik meg maguknak - igen, ott is vannak hazaárulók SIC, környezeti károk - na ne röhögtess, majd újraültetjük a fákat, egészségügyre+oktatásra inkább kell a pénz - na ne röhögtess, tessék szíves megnyerni a 2018-as országgyűlési választást, kormányt alakítani oszt jónapot, pont egy ilyen kártékony olimpiaellenes csapatra fognak szavazni a magyarok LoL RotFL kb ennyi).

A kérdés, van-e Andrásnak elég vér a pucájában, hogy kiálljon: FŐPOLGÁRMESTER AKAROK LENNI 2019. OKTÓBERTŐL ÉS AKAROK 2028-ban Budapesti olimpiát (és 2068-ban is). Ha kiáll, tuti nyerő. Ha totojázik, megy a szemétdombra/süllyesztőbe, az olimpiaellenes kis kártékony mozgalmával együtt.

Én szóltam.

Sőt, továbbmegyek: ha sem ti, sem a fővárosi közgyűlés nem nyújtjátok be ezt a népszavazási kezdeményezést, akkor legkésőbb csütörtökön (március 2) bemegyek és benyújtom én! A MOCSKOS RABLÓ ÉLETBE MÁR! AKAROK VENNI MÉG EGY BUDAPESTI GARZONT (HOGY KIADHASSAM) ÉS SZERDA ÓTA TÖBB MINT FÉLMILLIÓT BUKTAM AZ OTP RÉSZVÉNYEIMEN A KÁRTÉKONY ÖTLETETEK MIATT! NEM HAGYOM, HOGY TOVÁBB ÚSSZON LEFELÉ A PÉNZEM! MÁR CSAK 13MILLIÓ VALAMENNYI, MIKOR SZERDA DÉLIG MÉG TÖBB MINT 14 ÉS FÉL MILKA VOLT! LASSAN 20 NÉGYZETMÉTER ÚJ LAKÁST SEM KAPOK BELŐLE! NEM AZÉRT GÜRIZTEM ANNYIT ÉVEK ÓTA, HOGY ELLOPJÁTOK AZ ÁLMOM!

This post was edited by ToldiSenior on Feb 26 2017 12:59am
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 01:35am
SŐT, továbbmegyek, ha FEKETE-GYŐR ANDRÁS nem jelentkezik be budapesti polgármesternek, majd bejelentkezem én!

Nyilván név nélkül kell csütörtökön beadnom a budapesti népszavazási kezdeményezésemet (mivel addigra aktív katona leszek, elöljárói engedély nélkül nem politizálhatok):

„Egyetért-e Ön azzal, hogy Budapest Főváros Önkormányzata nyújtsa be a 2028. évi nyári olimpiai és paralimpiai játékok megrendezésére irányuló pályázatát?”

de a Fidesz mögöttem fog állni, és minden sportszerető/olimpiaszerető budapesti. Összegyűjtünk párszázezer aláírást (YES OLIMPIA BUDAPEST 2028), megnyerjük a népszavazást és pályázunk! Asszem tudjátok, hogy a Fidesznek egyelőre nincs főpolgármester-jelöltje 2019. októberre, majd leszek én! Ezzel a programmal (YES OLIMPIA BUDAPEST 2028) simán nyerek. Jóképű vagyok, magas, izmos, jól mutatok a kamerában, az intelligenciám Sheldon Cooperét is meghaladja, beszélek egy rakás nyelvet, intelligens vitakultúrám van (olvassátok végig a postjaimat itt a hunsub-on), szerintetek kit fog indítani a fidesz 2019-ben, Kocsis Mátét? Ő volt az esélyes, de ezzel a drogellenőrzéses agyament kezdeményezésével leírta magát.

Sokkal szívesebben látnám a Fekete-Győr Andrást egyébként Budapest főpolgármesteri székében, ezzel a programmal (YES OLIMPIA BUDAPEST 2028), ugyanis le kellene mondanom a jó kis katonai helyemről (aktív katonai státuszomat meg kellene szüntetnem, ha elindulnék egy politikai posztért), és szerintem a hazámat jobban szolgálnám úgy, de azt sem hagyhatom, hogy a Momentum ártson az országnak.

Szóval BÁTORSÁG ANDRÁS! Veled vagyunk, vezess minket Mester! Vagy húzz el a P****BA!
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 26 2017 01:42am
jol elbeszelgetsz magaddal?
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2017 03:21am
do you even kozgazdasagtan?
szerinted ha 2024 ben "belerokkanna" az orszag az olimpiaba, akkor 2028 ban nem? :D
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 03:30am
Quote (Atranaxia @ Feb 26 2017 10:21am)
do you even kozgazdasagtan?
szerinted ha 2024 ben "belerokkanna" az orszag az olimpiaba, akkor 2028 ban nem? :D


Az AGENDA 2020-as új (olcsó) olimpiába a 2024-es sem rokkanna bele, ha lennének valóságos antikorrupciós garanciák - ha nem a FIDESZ markában lenne ez az egész ország úgy ahogy van!

Az AGENDA 2020-at Budapestre szabták Thomas Bach-ék! Mióta lehet többszáz kilométerre levő helyszíneken (Szeged, Debrecen, Miskolc, Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Balatonudvari, Balatonfüred) budapesti olimpiát rendezni?

A fenekünket nyalják, csak kegyeskedjünk olimpiát rendezni!

100.000 új munkahely éveken át, kismillió turista, ömlene ide a külföldi tőkebefektetés (volna miért!), szállodaárak a csillagos egekben, igenis egy sokkal gazdagabb ország leszünk, ha megrendezzük KORRUPCIÓ NÉLKÜL 2028-at. Ehhez kell egy megvesztegethetetlen, hiteles, szimpatikus, lendületes fiatal új főpolgármester (nem Demszkyre gondolok, ő és MSZP-s bandája 170milliárdot lopott csak a 4-es metrón).

Éljen Fekete-Győr András, a két olimpiát rendező budapesti főpolgármester 2019-2069!

This post was edited by ToldiSenior on Feb 26 2017 03:47am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 26 2017 03:33am
Quote (ToldiSenior @ 26 Feb 2017 11:30)
Ehhez kell egy megvesztegethetetlen, hiteles, szimpatikus, lendületes fiatal új főpolgármester.


csak ilyen nincs jelenleg
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 03:34am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 26 2017 10:33am)
csak ilyen nincs jelenleg


Éljen Fekete-Győr András, a két olimpiát rendező budapesti főpolgármester 2019-2069!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 26 2017 03:46am
Bocsi Toldi de a dolgoknak amiket írsz nincs politikai realitása.

Nem tudhatjuk, hogy 2028-ra tényleg érdemben változnak-e a dolgok, és még egy népszavazási kezdeményezés kiégetné az embereket.



Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 26 2017 03:47am
erosen gyanitom, hogy Toldisenior gyikember
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 03:47am
Quote (josheide @ Feb 26 2017 10:46am)
Bocsi Toldi de a dolgoknak amiket írsz nincs politikai realitása.

Nem tudhatjuk, hogy 2028-ra tényleg érdemben változnak-e a dolgok, és még egy népszavazási kezdeményezés kiégetné az embereket.


GYÁVÁK VAGYTOK ENNYI

Ismétlem, az AGENDA 2020-as új (olcsó) olimpiába a 2024-es sem rokkanna bele, ha lennének valóságos antikorrupciós garanciák - ha nem a FIDESZ markában lenne ez az egész ország úgy ahogy van!

Az AGENDA 2020-at Budapestre szabták Thomas Bach-ék! Mióta lehet többszáz kilométerre levő helyszíneken (Szeged, Debrecen, Miskolc, Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Balatonudvari, Balatonfüred) budapesti olimpiát rendezni?

A fenekünket nyalják, csak kegyeskedjünk olimpiát rendezni!

100.000 új munkahely éveken át, kismillió turista, ömlene ide a külföldi tőkebefektetés (volna miért!), szállodaárak a csillagos egekben, igenis egy sokkal gazdagabb ország leszünk, ha megrendezzük KORRUPCIÓ NÉLKÜL 2028-at. Ehhez kell egy megvesztegethetetlen, hiteles, szimpatikus, lendületes fiatal új főpolgármester (nem Demszkyre gondolok, ő és MSZP-s bandája 170milliárdot lopott csak a 4-es metrón).

Éljen Fekete-Győr András, a két olimpiát rendező budapesti főpolgármester 2019-2069!

MÉG KEDDIG VAN IDŐTÖK GONDOLKODNI!

Csak nem fostok a Fidesztől? Nem érdemes :)

Aki át mond, mondjon bét is! Aki nolimpiázik, az yesolimpiázzon is! Fortes fortuna adiuvat!

This post was edited by ToldiSenior on Feb 26 2017 03:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596129Next
Add Reply New Topic New Poll