Quote (Ghostmasterq @ Oct 18 2016 07:29pm)
kaptam egy kisebb projektet amit majdnem egyedül csinálok
nem vagyunk tökéletesen személyes kapcsolatban a földmérőkkel -> e-mailen képekkel stb kell tőlük kérdezni
egyik adag kérdésemre még múlt héten, másnap reggelre már érkezett válasz
másik adagra péntek óta nincs válasz, állítólag pénteken lesz
ír a magyar PO-m a külföldi irodának üzenetet, hogy ez igy nem lesz jó, mert akkor holnapra nem tudjuk befejezni, és akkor ezt meg kéne beszélni, hogy akkor tegyük át a leadási határidőt
kérdésük: miért nem tudjuk holnap, legkésőbb csütörtökön leadni
???
tfwmfw lassan mindenkiből dolgozó ember lesz a subról
This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Oct 18 2016 12:10pm