d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev19293949596172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2016 02:31am
Quote (llllllllllll @ Oct 13 2016 09:21am)
#engineering


Eppen varnish geolocation handlingen dolgoznek ha hagynanak a sok hülyeseggel.

A japan store miatt kell ugyhogy igyekszek)))
Member
Posts: 6,824
Joined: Feb 21 2012
Gold: 0.00
Oct 13 2016 02:51am
szólok főnöknek h még nem kaptunk pre-invoice-t, és h eszkalálja a faszba
mondja oké --> email: we need priinvoice ugently
azóta is várjuk ;)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 17 2016 10:35am
Haza akarok mar menni a faszba mert holnap koran kezdek de az ügyfel irogat :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 17 2016 11:55am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 17 2016 05:35pm)
Haza akarok mar menni a faszba mert holnap koran kezdek de az ügyfel irogat :wacko:


Kaptam megegy critical ticketet valaki öljön meg pls
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 17 2016 12:23pm
Quote (Karan2_Returned @ 17 Oct 2016 19:55)
Kaptam megegy critical ticketet valaki öljön meg pls


o/
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 18 2016 11:14am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 17 2016 06:55pm)
Kaptam megegy critical ticketet valaki öljön meg pls


Egesz nap ezen dolgoztam, ~8 ora utan hivtam valami expertet hogy hjelpeljen, egy ora utan arra a következtetesre jutott hogy atlathatatlan fos az egesz projekt es nem tud segiteni. Meg debugolas közben beallt a dev oldal ami a live oldallal egy szerveren van, remelem holnapra leeg a szerver. Vagy rameg a haz.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 18 2016 11:29am
kaptam egy kisebb projektet amit majdnem egyedül csinálok
nem vagyunk tökéletesen személyes kapcsolatban a földmérőkkel -> e-mailen képekkel stb kell tőlük kérdezni
egyik adag kérdésemre még múlt héten, másnap reggelre már érkezett válasz
másik adagra péntek óta nincs válasz, állítólag pénteken lesz
ír a magyar PO-m a külföldi irodának üzenetet, hogy ez igy nem lesz jó, mert akkor holnapra nem tudjuk befejezni, és akkor ezt meg kéne beszélni, hogy akkor tegyük át a leadási határidőt
kérdésük: miért nem tudjuk holnap, legkésőbb csütörtökön leadni


???
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 18 2016 12:10pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 18 2016 07:29pm)
kaptam egy kisebb projektet amit majdnem egyedül csinálok
nem vagyunk tökéletesen személyes kapcsolatban a földmérőkkel -> e-mailen képekkel stb kell tőlük kérdezni
egyik adag kérdésemre még múlt héten, másnap reggelre már érkezett válasz
másik adagra péntek óta nincs válasz, állítólag pénteken lesz
ír a magyar PO-m a külföldi irodának üzenetet, hogy ez igy nem lesz jó, mert akkor holnapra nem tudjuk befejezni, és akkor ezt meg kéne beszélni, hogy akkor tegyük át a leadási határidőt
kérdésük: miért nem tudjuk holnap, legkésőbb csütörtökön leadni


???


tfwmfw lassan mindenkiből dolgozó ember lesz a subról

This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Oct 18 2016 12:10pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 31 2016 04:19am
Mashol is eröltetik az egyenlöseget? Nök az IT-ben meg hasonlo rendezvenyekre küld a ceg embereket, most meg gyüjtenek penzt a dolgozok hogy vegyenek egy hatalmas szivarvanyszinü lgbt plüsselefantot az irodaba.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 31 2016 04:22am
Quote (Karan2_Returned @ 31 Oct 2016 12:19)
Mashol is eröltetik az egyenlöseget? Nök az IT-ben meg hasonlo rendezvenyekre küld a ceg embereket, most meg gyüjtenek penzt a dolgozok hogy vegyenek egy hatalmas szivarvanyszinü lgbt plüsselefantot az irodaba.


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596172Next
Add Reply New Topic New Poll