d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev19293949596108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2015 11:44am
Quote (HunIndex @ 9 May 2015 19:36)
Na oké, de most akkor lesz megint progress vagy sem?


Lesz de először csinálni kéne pár képet itthon.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 9 2015 11:45am
Quote (fahrii @ 9 May 2015 19:44)
Lesz de először csinálni kéne pár képet itthon.


keszitem a zsepit
meg a kezkremet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 9 2015 11:48am
Ez olyan topik lesz mint meshe

100+ oldal es zero progress
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 9 2015 11:58am
Quote (fahrii @ May 9 2015 05:44pm)
Lesz de először csinálni kéne pár képet itthon.


a te képeidet is mutasd majd Kreygasm
#nohomo
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 9 2015 11:59am
Quote (RRC @ May 9 2015 06:48pm)
Ez olyan topik lesz mint meshe

100+ oldal es zero progress


majd nyitok egy késelés progress topicot is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 9 2015 12:03pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 May 2015 19:59)
majd nyitok egy késelés progress topicot is


De abba mar nincs semmi progress, mert done.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2015 12:06pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 May 2015 19:59)
majd nyitok egy késelés progress topicot is


azt nekem kéne
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 9 2015 12:11pm
Quote (Baleee @ May 9 2015 07:03pm)
De abba mar nincs semmi progress, mert done.


mindig van feljebb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 12:12pm
Quote (Vismajor @ May 9 2015 05:30pm)
Én semirészegen ültem le egy sozlid szőke mellé a metrón kőbányán
elővettema rágóm és látom, hogy utolsó, megkérdeztem tőle hogy utolsó,s zeretné e? megette haha
Aztán kiderült h szinte tökugyanoda mentünk és beszélgettünk vagy fél órát, fun volt

gurke szeretnék lenni ha felnövök


e: ebből eprsze csak az igaz h jártam már kőbányán


olvasom a sztorijaidat, de valahogy egyiket se tudom elhinni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 12:15pm
mondjuk akkor már inkább vis kamuzzon abban a hitben élve, hogy ettől menőbb lesz, mint karan meg fahri postjait kelljen olvasni, mert azoktól már az agyvérzés kerülget néha
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596108Next
Add Reply New Topic New Poll