Quote (Vismajor @ May 9 2015 05:30pm)
Én semirészegen ültem le egy sozlid szőke mellé a metrón kőbányán
elővettema rágóm és látom, hogy utolsó, megkérdeztem tőle hogy utolsó,s zeretné e? megette haha
Aztán kiderült h szinte tökugyanoda mentünk és beszélgettünk vagy fél órát, fun volt
gurke szeretnék lenni ha felnövök
e: ebből eprsze csak az igaz h jártam már kőbányán
olvasom a sztorijaidat, de valahogy egyiket se tudom elhinni