Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jan 2014 21:01)
miért lehet az, hogy noob vagyok a játékban annak ellenére hogy nyomtam már vele 28 orat? kb ha 1v1re kerül a sor valahol ilyen 90% esélyem van hogy én fogok megdögleni, pedig hasonlo silver4 noobok ellen játszok már 1 ideje, plusszos statom nagyon ritkán szokott lenni, 1-2x volt hogy bejött lövés kb és faszán játszottam én lettem az első etc, de ez nagyon ritka általában leszopatnak. lehet az az oka hogy az ágyból játszok és nem asztalon? annyira nem tűnik fel hogy nagyon akadályozna a lövésben meg a pontos célzásban de nemtom. furcsa mer amugy nemszoktam annyira szar lenni semmi játékban, de ebben valahogy nagyon kula vagyok, amikor laciékkal játszottam akkoris egyfolytában faszrahúztak, közben meg rici is először játszott ezzel aztán ő meg mégis tudott boldogulni elvileg és még jobb ligába is rakta mint engem, pedig az ő motoros képességei aztán tényleg 1 fogyatékoséval egyenlőek. halp, nem értem, wat do
Én ha CSzek ráfeszülök a gépre, mint egy igazi kocka, ezt nem lehet ágyból, de még fotelban hátradőlve se normálisan játszani szerintem.
Rengeteget számít egy jó füles, hogy halld merről jönnek.
28 óra az lófasz kb. Nem árt, ha nem egyből competitiveben kezded, ott a DM, vagy játsz aim mapokon botokkal.
Nézz meg egy tucat profi meccset, hogy tudj helyezkedni.
Tanuld meg használni a gránátokat, játsz ésszel, rengeteget számít, ez egy taktikai játék.