d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev192939495961363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 8 2013 09:18am
en nem is fogok igazan sima gamet jatszani amig nincs meg a key kartyaknak a 80%-a legalalább, aréna jó nekem ^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 09:19am
Quote (sylke @ 8 Dec 2013 17:16)
na majd ha kész lesz az álom gnome deckem
mindenki az én faszomat fogja szopkodni


szilke takes you to valuetown

en egy olyan decket akarok csinalni, amiben csak csajok vannak, esakkor LOL YOU GOT BEATEN BY GIRLS
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:25am
mindcontrolozza a 6/6os blood knightot vagy mit amivel még nyerhetnék 2 hpról, és emoteolja hogy thank you
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 09:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 17:25)
mindcontrolozza a 6/6os blood knightot vagy mit amivel még nyerhetnék 2 hpról, és emoteolja hogy thank you


http://youtu.be/KazoRsOVdEY?t=59s
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 09:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 03:25pm)
mindcontrolozza a 6/6os blood knightot vagy mit amivel még nyerhetnék 2 hpról, és emoteolja hogy thank you


adj btaget és mérjük össze tudásunkat!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 09:28am
Quote (bajcli @ 8 Dec 2013 17:19)
szilke takes you to valuetown

en egy olyan decket akarok csinalni, amiben csak csajok vannak, esakkor LOL YOU GOT BEATEN BY GIRLS


aztán ketten összerakjuk az ultimate decket: female gnome only deck
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 09:32am
Quote (sylke @ 8 Dec 2013 17:28)
aztán ketten összerakjuk az ultimate decket: female gnome only deck


de csak miutan oldoklo kuzdelmet vivunk a kovetkezo blizzcon dontojeben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:33am
nevetséges, 1-2 vagyok arenaban mage-vel ugy hogy siman nyernem kéne, csak valahogy mindig tökéletes kártyákat húznak, kezd nagyon felbaszni ez a játék, ezért szoptam 2 órán keresztül hogy legyen goldom arénára, hogy utána ez történjen geci mi a faszom?


vicc kategória

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 09:33am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:34am
Quote (rapiddani @ Dec 8 2013 04:26pm)
adj btaget és mérjük össze tudásunkat!


nincsen még lófasz kártyám se
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 09:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 17:33)
nevetséges, 1-2 vagyok arenaban mage-vel ugy hogy siman nyernem kéne, csak valahogy mindig tökéletes kártyákat húznak, kezd nagyon felbaszni ez a játék, ezért szoptam 2 órán keresztül hogy legyen goldom arénára, hogy utána ez történjen geci mi a faszom?


vicc kategória


röhögök

Quote (bajcli @ 8 Dec 2013 17:32)
de csak miutan oldoklo kuzdelmet vivunk a kovetkezo blizzcon dontojeben


well played
greetings
well played
well played
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961363Next
Add Reply New Topic New Poll