Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 17:33)
nevetséges, 1-2 vagyok arenaban mage-vel ugy hogy siman nyernem kéne, csak valahogy mindig tökéletes kártyákat húznak, kezd nagyon felbaszni ez a játék, ezért szoptam 2 órán keresztül hogy legyen goldom arénára, hogy utána ez történjen geci mi a faszom?
vicc kategória
röhögök
Quote (bajcli @ 8 Dec 2013 17:32)
de csak miutan oldoklo kuzdelmet vivunk a kovetkezo blizzcon dontojeben
well played
greetings
well played
well played