d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev192939495962299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 23 2012 09:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Nov 2012 17:27)
ha usa keyt veszek (us.battle.net) 40usdert, az olyan, mint eu key, csak olcsobb, ugye?:D
40$ <<< 40€


olyan
meg europeon nem tudsz vele játszani, csak americason
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 23 2012 09:40am
Quote (Vismajor @ Nov 23 2012 04:22pm)
archon wizzel ilyen sok? Azt hogy?
alkaizer runt toltam most ww barbbal, átlagban 11 perc volt
ez archonwizzel simán van 20perc+


archonwizz kb a leggyorsabb kari szerintem
talán még a barbnál is
ranged és archonbana lézer sokat sebez pewpew
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 23 2012 10:23am
Quote (Vismajor @ Nov 23 2012 01:18pm)
46m xp/h
az jónak számit?


Szerintem simán jó. Nekem ~35/h, de én felveszek minden sárgát, emiatt sokat járok eladni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2012 10:25am
Quote (bajcli @ 23 Nov 2012 17:38)
olyan
meg europeon nem tudsz vele játszani, csak americason


de tud vele játszani, meg amúgyis lehet realm changelni a kulcsodat egyszer, ha nyitsz neki ticketet.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 23 2012 10:25am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 10:27am
olyan hihetetlenül gecijo, hogy ha találok itemet azt se tudom eladni, hiszen egy rakás fos az ah : D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 23 2012 10:33am
Quote (-joey- @ 23 Nov 2012 17:23)
Szerintem simán jó. Nekem ~35/h, de én felveszek minden sárgát, emiatt sokat járok eladni.


Én a kékeket is felveszem, mert ah-ból nem szerzek pénz.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 10:48am
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 18:27)
olyan hihetetlenül gecijo, hogy ha találok itemet azt se tudom eladni, hiszen egy rakás fos az ah : D


mit talaltal?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 10:48am
Quote (Anarkin @ Nov 23 2012 04:48pm)
mit talaltal?


hát most perpill van egy 180str/80 vitás witching hourom, meg egy 175dex/vitás naty bootsom amit el kéne adni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 23 2012 10:50am
Quote (sylke @ Nov 23 2012 05:48pm)
hát most perpill van egy 180str/80 vitás witching hourom, meg egy 175dex/vitás naty bootsom amit el kéne adni


őő arról a natirol tárgyalhatnánk
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 23 2012 10:51am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 17:56)
fölösleges uppolni rajta, max egy másik ik cipő lenne az ami olcsocskan kijönne
extra vita+ int (allres miatt)
esetleg vegyél egy immobilize on hites rare cipot olcsoert, es nezd meg mennyire jön be, aztan ha tetszik vegyél egy olyan ik-t

a jobb ring helyett próbálj szerezni valami emberi hellfire ringet
str-es legyen
40-45k körüli hp már bőven elég


ty, sikerult snipeolni egy 97str 42 int 181 vita 77 all res ik bootsot :)
hellfire ringeken rajta vagyok, de lassan, gemeket meg majdnem mind upgradeltem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495962299Next
Add Reply New Topic New Poll