d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev192939495961257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2012 11:11am
Quote (farki @ Jul 27 2012 05:55pm)
ezt mondta mondjuk ez a haverom is
ő mindig csinált lábemelést/hasprést heti 2-3x
sztem tolni fogom akkor én is!
kössz a tippet


szerintem ami durva gyakorlat az amikor ferdén vagy kb 30 fokban, beakasztod a lábad, és azon a ferde padszerűségen csinálod a felülést, nemtudom mi a neve. nem mész le teljesen, csak vízszintesbe, és ott megtartod 1 mpig kb, és onnan csinálod mindig. tökjó mert simán a fejedmögé tudsz fogni egyre nagyobb súlyokat és így lehet emelni a nehézséget mindig. sima hasprés fika sztem. mondjuk a deréknak nemtudom mennyire árt, elképzelhető hogy nem egészséges nagyon, de én ezt szoktam tolni, durva gyakorlat
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 11:13am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 18:09)
Hogy vagy te 110kg bakker? Mármint vagy kurva izmos vagy, vagy érthetetlen, hogy ilyen kajafigyeléssel ennyire felmenj.



Igazából tök jó lenne, ha valaki megmutogatná. Még kb fizetnék is, mert nem bízom abban, hogy magamtól rövidebb idő alatt megtanulom az alapokat.


Megkérdezek pár embert itt Pesten, majd dobok Pm-et jövő héten ha az még ok.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 27 2012 11:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2012 19:11)
szerintem ami durva gyakorlat az amikor ferdén vagy kb 30 fokban, beakasztod a lábad, és azon a ferde padszerűségen csinálod a felülést, nemtudom mi a neve. nem mész le teljesen, csak vízszintesbe, és ott megtartod 1 mpig kb, és onnan csinálod mindig. tökjó mert simán a fejedmögé tudsz fogni egyre nagyobb súlyokat és így lehet emelni a nehézséget mindig. sima hasprés fika sztem. mondjuk a deréknak nemtudom mennyire árt, elképzelhető hogy nem egészséges nagyon, de én ezt szoktam tolni, durva gyakorlat


hmm hmm... jó ötlet.
én ülő labdán ülve szoktam hasazni, úgy, hogy negatívba menjek.
kipróbálom, hogy felülre akasztom be a lábamat és nem alulra.
köszi.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2012 11:17am
Quote (beni @ Jul 27 2012 06:09pm)
Hogy vagy te 110kg bakker? Mármint vagy kurva izmos vagy, vagy érthetetlen, hogy ilyen kajafigyeléssel ennyire felmenj.



Igazából tök jó lenne, ha valaki megmutogatná. Még kb fizetnék is, mert nem bízom abban, hogy magamtól rövidebb idő alatt megtanulom az alapokat.


elakarja kerülni az izomveszteséget ezért inkább sokkal többet eszik
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 11:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 27 2012 06:17pm)
elakarja kerülni az izomveszteséget ezért inkább sokkal többet eszik


Meg közben rájöttem, hogy nem is olyan sok. Eleve kb 7centivel magasabb nálam, amit simán át lehet konvertálni 7kg-vá.

Quote (ace07 @ Jul 27 2012 06:13pm)
Megkérdezek pár embert itt Pesten, majd dobok Pm-et jövő héten ha az még ok.


köf

This post was edited by beni on Jul 27 2012 11:19am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 27 2012 11:25am
Quote (beni @ Jul 27 2012 05:19pm)
Meg közben rájöttem, hogy nem is olyan sok. Eleve kb 7centivel magasabb nálam, amit simán át lehet konvertálni 7kg-vá.



köf


hétkilogramm-vá
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 11:26am
Quote (rapiddani @ Jul 27 2012 06:25pm)
hétkilogramm-vá


Ezt tényleg nem tudom miért írtam :D

Btw ha már hasazás (nem igazán szoktam :< ) de van egy csigás gép amit szeretek és oldalra kell fordítani benne a törzset. Az tök jó.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 27 2012 01:00pm
Voltam edzeni haverral, másnapl nem volt semmi
tegnap voltam személyi edzővel, ma leakarok szakadni a balkarom meg a hátam
feels good

This post was edited by Vismajor on Jul 27 2012 01:01pm
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 27 2012 01:21pm
KEM TE SZÁLKÁS ÁLAT


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 27 2012 01:22pm
Quote (Bendeguz @ Jul 27 2012 08:21pm)
KEM TE SZÁLKÁS ÁLAT

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524020_387451657975044_635000939_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/523600_389383297781880_203465092_n.jpg


ha nem ilyen köldöke lenne meg zsele is lennek
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961257Next
Add Reply New Topic New Poll