Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2012 19:11)
szerintem ami durva gyakorlat az amikor ferdén vagy kb 30 fokban, beakasztod a lábad, és azon a ferde padszerűségen csinálod a felülést, nemtudom mi a neve. nem mész le teljesen, csak vízszintesbe, és ott megtartod 1 mpig kb, és onnan csinálod mindig. tökjó mert simán a fejedmögé tudsz fogni egyre nagyobb súlyokat és így lehet emelni a nehézséget mindig. sima hasprés fika sztem. mondjuk a deréknak nemtudom mennyire árt, elképzelhető hogy nem egészséges nagyon, de én ezt szoktam tolni, durva gyakorlat
hmm hmm... jó ötlet.
én ülő labdán ülve szoktam hasazni, úgy, hogy negatívba menjek.
kipróbálom, hogy felülre akasztom be a lábamat és nem alulra.
köszi.