d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19293949596214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 19 2013 08:32am
Quote (Thomas Cross @ Apr 19 2013 02:29pm)
Valóban nem volt benne semmi, írta is hogy nem akar, erre mondtam neki hogy tegye spoiler tagbe mert úgy emlékeztem hogy van a másik ötletem az lett volna hogy fehér színűvel írjon hogy csak kijelölve legyen látható, de fehér sincs úgyhogy nvm.
De már egyszer leírtam.





Most nincs itt rawen úgyhogy felesleges baromságokat posztolnom


de azért igyis sikerül csak azt postolnod
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2013 08:32am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:29)
Valóban nem volt benne semmi, írta is hogy nem akar, erre mondtam neki hogy tegye spoiler tagbe mert úgy emlékeztem hogy van a másik ötletem az lett volna hogy fehér színűvel írjon hogy csak kijelölve legyen látható, de fehér sincs úgyhogy nvm.
De már egyszer leírtam.





Most nincs itt rawen úgyhogy felesleges baromságokat posztolnom


de van, csak baszhatja mindenki, aki sötétszürke skint használ
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 08:33am
Quote (kusziyoker @ 19 Apr 2013 16:18)
Semmit nem spoilerezett a flutter , csak figyelmeztette a többieket hogy a válaszokba szerepelhet spoiler ---> és így jön az hogy el kellene olvasni az első hozzászólást amiből rájössz hogy miért nyitottam a topikot anno és miért nem írják minden post elé hogy VIGYÁZZ SPOILER.



azért az utolsó két részben szerintem egyre jobban éreztették hogy Jamie mekkora harcos volt (bár a rabságba úgymond megöregedett) meg az első könyvbe/évadba is mikor a király előtt állt és ott dicsekedtek hogy kinek milyen csatákba volt részük.
én nem nagyon bírtam Jamiet, de sajnáltam mikor oda lett a keze,mert se okos nem volt , szép meg hiába mivel a ""testvérét"" szerette, csak harcolni tudott. De attól még nem lesz semleges a sorozatban...


Én még a könyvnek nem kezdtem neki, de elég jól átjött így is a dolog hogy ő így nem csak egy jobbkezet bukott el hanem az egész életvitelét. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz vele, bár tippem van, nem írom le mert a múltkor is spoilernek hitték.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 19 2013 08:34am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:29)
Valóban nem volt benne semmi, írta is hogy nem akar, erre mondtam neki hogy tegye spoiler tagbe mert úgy emlékeztem hogy van a másik ötletem az lett volna hogy fehér színűvel írjon hogy csak kijelölve legyen látható, de fehér sincs úgyhogy nvm.
De már egyszer leírtam.





Most nincs itt rawen úgyhogy felesleges baromságokat posztolnom


a fehér az pont jó azoknak akik sötét témát használnak



jobban elolvasni a spoilert
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 08:35am
Quote (bajcli @ 19 Apr 2013 16:32)
de van, csak baszhatja mindenki, aki sötétszürke skint használ


Jobb ötletem nincs pedig :S
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2013 08:39am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:35)
Jobb ötletem nincs pedig :S


kurva szánalmas amúgy, hogy állandóan vergődsz a multikra meg a joindatekre, meg hogy te aztán mekkora egy respektált oldfag vagy itt, aztán sorban derül ki, hogy a legalapabb dolgokat nem tudod a fórumról

mentségedre szóljon, hogy ez már nem nagyon tud hova rontani a megítéléseden.

Quote (Anarkin @ 19 Apr 2013 16:34)
a fehér az pont jó azoknak akik sötét témát használnak



jobban elolvasni a spoilert


lassú pók

This post was edited by bajcli on Apr 19 2013 08:39am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 19 2013 08:44am
Quote (bajcli @ Apr 19 2013 02:39pm)
kurva szánalmas amúgy, hogy állandóan vergődsz a multikra meg a joindatekre, meg hogy te aztán mekkora egy respektált oldfag vagy itt, aztán sorban derül ki, hogy a legalapabb dolgokat nem tudod a fórumról

mentségedre szóljon, hogy ez már nem nagyon tud hova rontani a megítéléseden.



lassú pók


mondjuk subon pont kurva mind1 a jd 2007 alatt, mer asszem akkor jelent meg a sub, tradeböl meg aztán biztos kurvára respektált lehet a 6k postjával
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 08:50am
Quote (bajcli @ 19 Apr 2013 16:39)
kurva szánalmas amúgy, hogy állandóan vergődsz a multikra meg a joindatekre, meg hogy te aztán mekkora egy respektált oldfag vagy itt, aztán sorban derül ki, hogy a legalapabb dolgokat nem tudod a fórumról

mentségedre szóljon, hogy ez már nem nagyon tud hova rontani a megítéléseden.



lassú pók


gratulálok. És most semmi provokálót nem írtam.

Quote (sylke @ 19 Apr 2013 16:44)
mondjuk subon pont kurva mind1 a jd 2007 alatt, mer asszem akkor jelent meg a sub, tradeböl meg aztán biztos kurvára respektált lehet a 6k postjával


Azt tudnám hogy te mit ugatsz? Téged is ugyanúgy rühellnek, csak most nem te vagy a kollektív gyűlölet központjában. Gáz hogy így akarsz bevágódni a "kúl arcokhoz"
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 19 2013 08:56am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 15:50)
gratulálok. És most semmi provokálót nem írtam.



Azt tudnám hogy te mit ugatsz? Téged is ugyanúgy rühellnek, csak most nem te vagy a kollektív gyűlölet központjában. Gáz hogy így akarsz bevágódni a "kúl arcokhoz"


xd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 19 2013 09:00am
Quote (Thomas Cross @ Apr 19 2013 02:50pm)
gratulálok. És most semmi provokálót nem írtam.



Azt tudnám hogy te mit ugatsz? Téged is ugyanúgy rühellnek, csak most nem te vagy a kollektív gyűlölet központjában. Gáz hogy így akarsz bevágódni a "kúl arcokhoz"


aztán kik azok a kul arcok, meséld el nekem ki itt a helyi basszájba akinek a kegyeiért harcolok, érdekelne
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596214Next
Add Reply New Topic New Poll