Quote (bajcli @ 19 Apr 2013 16:39)
kurva szánalmas amúgy, hogy állandóan vergődsz a multikra meg a joindatekre, meg hogy te aztán mekkora egy respektált oldfag vagy itt, aztán sorban derül ki, hogy a legalapabb dolgokat nem tudod a fórumról
mentségedre szóljon, hogy ez már nem nagyon tud hova rontani a megítéléseden.
lassú pók
gratulálok. És most semmi provokálót nem írtam.
Quote (sylke @ 19 Apr 2013 16:44)
mondjuk subon pont kurva mind1 a jd 2007 alatt, mer asszem akkor jelent meg a sub, tradeböl meg aztán biztos kurvára respektált lehet a 6k postjával
Azt tudnám hogy te mit ugatsz? Téged is ugyanúgy rühellnek, csak most nem te vagy a kollektív gyűlölet központjában. Gáz hogy így akarsz bevágódni a "kúl arcokhoz"