Quote (Rawen @ Nov 18 2012 09:46pm)
>új muv luv
>huh talán valami feldobja a hangulatom
>leszedem
>elfelejtettem, hogy szarfos recap rész lesz
>random beletekergetek
>új OP
>generic jpop szemét
>új ED
>elalszok rajta
everything went shittier than expected
Nagyon remelem hogy a budget az utolso par reszre ment el ML-ban, ha ezt sikerül normalisan befejzniük lehet tovabb bövül a franchise. Az uj OP meg ED nem tudom minek kellett, az eddigi sokkal jobb volt. A recap resz helyett meg jobb lett volna egy het szünet.
Egyebkent TE alapjaraton nem is rossz, csak MLA-hoz egyaltalan semmi köze. Osztalytarsaim peldaul nem olvastak a VN-t es teljesen elvezik az animet.