d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19293949596198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Nov 13 2012 09:26am
Quote (jarabekg @ 13 Nov 2012 16:24)
szerintem én csak hétvégén állok neki a rankedelésnek, soon platina m8


és melyik japán champpel mész?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 13 2012 06:04pm
Quote (jarabekg @ Nov 13 2012 04:24pm)
szerintem én csak hétvégén állok neki a rankedelésnek, soon platina m8


csak most veszem eszre hogy rossz topic 8d
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2012 02:34pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 16 2012 02:41pm
Quote (Rawen @ 16 Nov 2012 21:34)
http://www.youtube.com/watch?v=gV4jBw9Tu2k


ezt vegigneztem
de minek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2012 02:42pm
Quote (GoreKnight9 @ 16 Nov 2012 21:41)
ezt vegigneztem
de minek


Jó kérdés.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2012 01:09pm
Megint rámjött a minek nézem ezt a szart feel meg, hogy ez lesz az utolsó season amikor currently airing cuccokat nézek.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 18 2012 01:23pm
Quote (Rawen @ Nov 18 2012 08:09pm)
Megint rámjött a minek nézem ezt a szart feel meg, hogy ez lesz az utolsó season amikor currently airing cuccokat nézek.


De ha nem nezel semmi ujat akkor nem erted a fonalak nagyreszet. A mostani seasonnal meg nem tudom mi a bajod, viszonylag sok nezhetö sorozat van.

Nekem meg ideje urjaneznem a RM-t hogy fölkeszitsem a testemet a harmadik seasonra.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2012 02:46pm
>új muv luv
>huh talán valami feldobja a hangulatom
>leszedem
>elfelejtettem, hogy szarfos recap rész lesz
>random beletekergetek
>új OP
>generic jpop szemét
>új ED
>elalszok rajta

everything went shittier than expected
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2012 04:22pm


based mods
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 18 2012 04:43pm
Quote (Rawen @ Nov 18 2012 09:46pm)
>új muv luv
>huh talán valami feldobja  a hangulatom
>leszedem
>elfelejtettem, hogy szarfos recap rész lesz
>random beletekergetek
>új OP
>generic jpop szemét
>új ED
>elalszok rajta

everything went shittier than expected


Nagyon remelem hogy a budget az utolso par reszre ment el ML-ban, ha ezt sikerül normalisan befejzniük lehet tovabb bövül a franchise. Az uj OP meg ED nem tudom minek kellett, az eddigi sokkal jobb volt. A recap resz helyett meg jobb lett volna egy het szünet.
Egyebkent TE alapjaraton nem is rossz, csak MLA-hoz egyaltalan semmi köze. Osztalytarsaim peldaul nem olvastak a VN-t es teljesen elvezik az animet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596198Next
Add Reply New Topic New Poll