d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev192939495961468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 28 2012 02:25pm
Quote (josheide @ Nov 28 2012 09:41pm)
http://www.youtube.com/watch?v=xHX-wNBERjM

van penz itt baze ilyen aranyos videokat csinalni


röhögtem azokon a számokon

Quote (beni @ Nov 28 2012 10:21pm)
nem úgy tűnik, mint amennyibe nagyon sok pénzt beleöltek ^^


nyugi, barmit csinal(tat)nak nem kerül tized annyiba sem mint amennyit fizetnek érte^^

This post was edited by Liliomtipro on Nov 28 2012 02:26pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 28 2012 02:27pm
Quote (tevetava @ 28 Nov 2012 22:24)
csak hivatalosan, valójában 16. kerben lakom
de egyébként az ajka utcában laktam


az nekem 2 perc gyalog :D megneztem google mapsen, kb. 3 utcanyi tav
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2012 02:27pm
Quote (beni @ 28 Nov 2012 21:21)
nem úgy tűnik, mint amennyibe nagyon sok pénzt beleöltek ^^


Inkabb a tomenytelen mennyisegu hirdetes kerulhetett sokba, amikkel az orszag tele van, meg szerencse hogy ez a nagyszeru kormanyzasnak koszobhetoen kialakulo eros gazdasagi hatterrel rendelkezo gyarapodo kozeposztalybeliek civil szervezetefzeti, nem allami penzbol kampany (nemnem, mar hogy is lenne az)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 28 2012 02:28pm
Quote (Liliomtipro @ 28 Nov 2012 22:25)
röhögtem azokon a számokon



nyugi, barmit csinal(tat)nak nem kerül tized annyiba sem mint amennyit fizetnek érte^^


kormanszovivo.hu > 100 milla volt asszem anno
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 28 2012 02:57pm
Quote (RRC @ Nov 28 2012 09:14pm)
lol, en is

merrefele?


lol, en is az voltam.

papcsák meg egy idióta.
1,5 éve nyáron volt egy kisebb közösségi megmozdulás felénk. társasház kertrendezése, utcaszépítés, stb. őt senki nem hívta, de azért jött jópofizni és nyomni a politikai jó arcot és "támogatást".
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2012 03:00pm
Quote (Liliomtipro @ Nov 28 2012 09:25pm)

nyugi, barmit csinal(tat)nak nem kerül tized annyiba sem mint amennyit fizetnek érte^^


mikor elkezdtem leírni, nekem is ez ugrott be ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2012 03:12pm
Quote (Liliomtipro @ 28 Nov 2012 21:25)
röhögtem azokon a számokon


ezek tényleg felszoroztak minden számot ezerrel?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 28 2012 04:10pm
Készül a kormányzati informatikai rendszer
Kétmilliárd forintból 2391 számítógépet, 400 monitort és 300 notebookot üzemelnek be

2m/3091=647039

"okkkk"

biztos gépenként 40 klienssel d3 botoznak a parlamentben

This post was edited by Liliomtipro on Nov 28 2012 04:12pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2012 04:46pm
Quote (Liliomtipro @ 29 Nov 2012 00:10)
Készül a kormányzati informatikai rendszer
Kétmilliárd forintból 2391 számítógépet, 400 monitort és 300 notebookot üzemelnek be

2m/3091=647039

"okkkk"

biztos gépenként 40 klienssel d3 botoznak a parlamentben


hat mondjuk eleg szar gepeik voltak a nyaron, de nem hinnem hogy erre szukseg volt.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 28 2012 05:30pm
Quote (josheide @ 28 Nov 2012 23:46)
hat mondjuk eleg szar gepeik voltak a nyaron, de nem hinnem hogy erre szukseg volt.


Nokiás dobozokban mégsem adhatták oda a pénzt a haveroknak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961468Next
Add Reply New Topic New Poll