d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev192939495965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 7 2011 03:47am
Quote (szabika @ Oct 7 2011 11:41am)
ln meg ittem soproni narancsot és bekurtam mint álat!
addig kell inni míg az izesített sörök jövedéki adojat nem emelik :(


hogy basztál be attól?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 7 2011 03:48am
Quote (szabika @ 7 Oct 2011 11:41)
ln meg ittem soproni narancsot és bekurtam mint álat!
addig kell inni míg az izesített sörök jövedéki adojat nem emelik :([/B]


rákkal a rák ellen

This post was edited by ElCapitano on Oct 7 2011 03:48am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 7 2011 03:59am
Quote (Liliomtipro @ Oct 7 2011 10:47am)
hogy basztál be attól?


egyszer nekem is mondta egyik haverom, hogy egy Gösser Citromtól bebaszott, he mondom mi van veled? : D olyat nem is lehet, erre, hogy pont a legmelegebb időjárásban volt kint nyáron, de még attól sem lehet basszus xd
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 7 2011 04:26am
Quote (Liliomtipro @ Oct 7 2011 10:47am)
hogy basztál be attól?


sehogy
csak nem akartam off lenni a berúgtam vonaltól :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 7 2011 04:49am
Quote (Kenny10 @ 7 Oct 2011 11:59)
egyszer nekem is mondta egyik haverom, hogy egy Gösser Citromtól bebaszott, he mondom mi van veled? : D olyat nem is lehet, erre, hogy pont a legmelegebb időjárásban volt kint nyáron, de még attól sem lehet basszus xd


XDDDDDDDDD
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2011 04:54am
na itt az ősz.
ez egy négy hónapos nyár volt, ha úgy vesszük...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 7 2011 04:55am
Quote (Rezs @ 7 Oct 2011 12:54)
na itt az ősz.
ez egy négy hónapos nyár volt, ha úgy vesszük...


Yy, nice volt.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 7 2011 05:17am
Quote (Rezs @ Oct 7 2011 11:54am)
na itt az ősz.
ez egy négy hónapos nyár volt, ha úgy vesszük...



leszámítva junius juliust amikor esett minden hétvégén :)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2011 05:18am
Quote (szabika @ Oct 7 2011 11:17am)
leszámítva junius juliust amikor esett minden hétvégén :)


igen, nyáron szokott esni az eső :)
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 7 2011 05:18am
Quote (szabika @ Oct 7 2011 12:17pm)
leszámítva junius juliust amikor esett minden hétvégén :)


júliusban szinte heti 3x-4x esett, azért bántam, hogy végigdolgoztam azt a hónapot
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495965001Next
Closed New Topic New Poll