Quote (Liliomtipro @ Oct 7 2011 10:47am)
hogy basztál be attól?
egyszer nekem is mondta egyik haverom, hogy egy Gösser Citromtól bebaszott, he mondom mi van veled? : D olyat nem is lehet, erre, hogy pont a legmelegebb időjárásban volt kint nyáron, de még attól sem lehet basszus xd