d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev19293949596327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 16 2012 07:29am
Quote (tevetava @ 16 Dec 2012 11:25)
http://www.youtube.com/watch?v=CDkkvNXj2Ik


ez 1 laza kurva anyád viktorka volt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2012 08:02am
Quote (Anarkin @ Dec 16 2012 01:05pm)
5 perce jött email hogy 2-est kaptam analízis 2-ből amire röpke 3 hete tanulok, hogy újraírjam, mondván úgyis egyes lesz

tfw what just happened

// az a bosszantó h most már viszont újra akarom írni egy 4-esért...



:rolleyes:


pár felmenödet biztos elküldeném a picsába ha a csoporttársad lennék
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2012 08:04am
Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:02)
pár felmenödet biztos elküldeném a picsába ha a csoporttársad lennék


Neked ilyen "LOL TANULNI AKAR MEKKORA STRÉBER KURVA ANYÁD" általános iskolás mentalitásod van?
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 16 2012 08:05am
Quote (Rawen @ 16 Dec 2012 15:04)
Neked ilyen "LOL TANULNI AKAR MEKKORA STRÉBER KURVA ANYÁD" általános iskolás mentalitásod van?


:DD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2012 08:05am
Quote (Rawen @ Dec 16 2012 02:04pm)
Neked ilyen "LOL TANULNI AKAR MEKKORA STRÉBER KURVA ANYÁD" általános iskolás mentalitásod van?


ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo

This post was edited by sylke on Dec 16 2012 08:05am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2012 08:08am
Quote (Rawen @ Dec 16 2012 02:04pm)
Neked ilyen "LOL TANULNI AKAR MEKKORA STRÉBER KURVA ANYÁD" általános iskolás mentalitásod van?


?tard?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 16 2012 08:09am
Quote (sylke @ Dec 16 2012 03:05pm)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo


lehet csak ösztöndíj kell neki
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2012 08:16am
Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:05)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo


nem azért, de

[15:04:23] <Talki> nemazert de
[15:04:28] <Talki> egyetem/fosulinal
[15:04:43] <Talki> sztem if not 1, then /care
[15:04:43] <Talki> :D
[15:04:48] <szilke> kb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2012 08:17am
Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:05)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo


sose javítottam még, de most egy rakat időt tanultam mondhatni feleslegesen, ha nem írom újra

Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:05)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo

wat

még szép h semmi sem elég jó...
különben olyanok maradnánk mint te : D

wat

This post was edited by Anarkin on Dec 16 2012 08:22am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 16 2012 08:36am
Quote (sylke @ Dec 16 2012 04:02pm)
pár felmenödet biztos elküldeném a picsába ha a csoporttársad lennék


én meg négyesről ötösre javítok jövő hét csütörtökön, ráadásul a 2 zhból az egyiket írhatom újra, ami mindenképp felülírja az előző jegyet, szóval ha nagyon szarul írom meg akkor még ronthatok is

come at me bro
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596327Next
Add Reply New Topic New Poll