Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:05)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo
sose javítottam még, de most egy rakat időt tanultam mondhatni feleslegesen, ha nem írom újra
Quote (sylke @ 16 Dec 2012 15:05)
ha annyira tanulni akart akkor mér nem elsöre ment át? mármint legalább 4esre
nekem csak azzal van bajom, hogy egyeseknek semmi nem elég jo
wat
még szép h semmi sem elég jó...
különben olyanok maradnánk mint te : D
wat
This post was edited by Anarkin on Dec 16 2012 08:22am