d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev19293949596799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2011 12:33am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 24 2011 04:02am
Quote (Vismajor @ 24 Oct 2011 07:33)
http://img26.imageshack.us/img26/3937/lolcq.jpg


Csak tudnám, hogy ha a Zita Agoston nevét kihúztad, akkor a másik csajét miért nem?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 24 2011 04:20am
Quote (Aston @ Oct 24 2011 10:02am)
Csak tudnám, hogy ha a Zita Agoston nevét kihúztad, akkor a másik csajét miért nem?


gondolom a másik nem kedveli a fákat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2011 05:36am
Quote (Aston @ Oct 24 2011 11:02am)
Csak tudnám, hogy ha a Zita Agoston nevét kihúztad, akkor a másik csajét miért nem?


Mert az ki a gecit érdekel? :D
Mondjuk másikat is csak "miértne" alapon
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 24 2011 05:45am
Quote (Vismajor @ 24 Oct 2011 13:36)
Mert az ki a gecit érdekel? :D
Mondjuk másikat is csak "miértne" alapon


DE AZÉRT ÍGY KURVAEGYSZERŰ KITALÁLNI KI A MÁSIK! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 24 2011 06:03am
Quote (Vismajor @ 24 Oct 2011 12:36)
Mert az ki a gecit érdekel? :D
Mondjuk másikat is csak "miértne" alapon


wat?

Quote (Baleee @ 24 Oct 2011 12:45)
DE AZÉRT ÍGY KURVAEGYSZERŰ KITALÁLNI KI A MÁSIK! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Igazából csak ismerem őket.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 24 2011 06:04am
amúgy ha blokkolok egy ismerősömet facebookon, azt ő észreveszi? 8d
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 24 2011 06:07am
Quote (Rezs @ Oct 24 2011 02:04pm)
amúgy ha blokkolok egy ismerősömet facebookon, azt ő észreveszi? 8d


nem talal meg
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 24 2011 06:37am
Quote (Rezs @ 24 Oct 2011 13:04)
amúgy ha blokkolok egy ismerősömet facebookon, azt ő észreveszi? 8d


hát egyrészt ha nem keres téged, akkor nem fogja észrevenni a dolgot, ha pedig keresni fog, akkor nem fog látni a keresőben.
nekem vagy 15 ember le van blokkolva és még nem ütöttem meg belőle a bokámat.
csak arra figyelj, h nehogy megkérdezze mástól, akit nem blokkolsz le, mert fail :lol:
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 24 2011 06:41am
Quote (Aston @ Oct 24 2011 12:37pm)
hát egyrészt ha nem keres téged, akkor nem fogja észrevenni a dolgot, ha pedig keresni fog, akkor nem fog látni a keresőben.
nekem vagy 15 ember le van blokkolva és még nem ütöttem meg belőle a bokámat.
csak arra figyelj, h nehogy megkérdezze mástól, akit nem blokkolsz le, mert fail :lol:


8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596799Next
Add Reply New Topic New Poll