d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev19293949596129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 08:10am
Quote (N4aBz @ May 19 2011 03:01pm)
igen, mivel nincs facebookom vagy hasonló marhaságom.
Felismertem a csajt ofc, de lekúrtam emesenről a gyereket, mert ontotta az idióta ökörségeit.

és most afk, lol, kell a vayne


majd mi kikeressük :P hogy hívják?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 08:12am
Quote (beni @ May 19 2011 03:10pm)
majd mi kikeressük :P hogy hívják?


Kamu Rozália
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 08:18am
Quote (N4aBz @ May 19 2011 01:36pm)
zsófiról nem leltem képet, anettről van.


shhhh
egy percig ne bánd, hogy megdugtad :lol:
inkább sikerként könyveld el, ne a ereid vagdosd
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2011 08:28am
Quote (ecneB @ 19 May 2011 12:44)
pedig én utállak, Bazur!
de azért majorkában egyszer összefuthatunk


majorka jó hely, csak enyhén snob, mióta 560 vagy mennyi a kozel nem nagyon jártam arra ^^ meg odajárnak régi snob osztálytársaim is, velük se akarok találkozni, ráadásul ott pincérkedik csoporttársam, fura lenne, ha ő szolgálna fel :lol: inkább valami lebujkocsma a hüviben :P
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 08:31am
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 01:54pm)
oké, először is nem kell anyázni, mert az nem vezet sehova. másodszor pedig öngyilkossági kísérlet nem létezik... aki öngyilkos akar lenni, az megoldja, egyáltalán nem nehéz meghalni. ez a gyerek egy kretén, feltűnési viszketegsége van, szar az élete, figyelmet akar. ez a nős téma alapvetően baromság, ha ennyire kivan menjen el és igya le magát a sárga földig aztán heló. az meg, h itt fokozza a témát, meg te is nyomod a hülyeségeket... egyszerűen szánalmas. ez kamu, fake drama... ha annyira kurvára komolyan gondolná és tényleg meg akart volna halni, vagy tényleg ekkora lelki válságban lenne, akkor nem itt vergődne, hanem leverné a depresszió mondjuk, de legalábbis magába fordulna otthon egy sötét sarokban, vagy valami.

áh nem is írok mást, egyszerűen buta, mint a föld.

Pedig de, főleg egy gyenge ember számára.. mondjuk igaz, hallottam már tűzoltóról, aki a saját torkát vágta el.. tök egyszerű végezni magaddal. De azért mint "pszichológus", humán beállítottságú ember, csak nem mondanék ilyet.. maga az élet eldobása, még akkor is ha rohadtul magad alatt vagy és minden romokban van körülötted, nem egyszerű..

A második kiemelés meg sokszor előfordul mindenkivel szerintem. Hogy először nagyon érzékenyen reagálsz le dolgokat és tekintve, hogy jelen esetben egy fiatal, emós fiúról van szó.. Később, ha rádöbbentik és belátja, hogy hülye volt akkor már ő is képes nevetni rajta. Ettől még nem fake szerintem, hogy nem vonul száműzetésbe :dd

De azért ha fake, ha nem, király kis topicot csinált
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
May 19 2011 08:35am
edit, nem akarok warnt, nemreg vettek le, azt is porn linekelesrt kaptam :D

This post was edited by Bene on May 19 2011 08:40am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2011 08:37am


érdemes

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 19 2011 08:42am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 19 2011 08:37am
ohhi

403'd

This post was edited by InfamousMythos on May 19 2011 08:40am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 08:37am
Quote (Bene @ 19 May 2011 19:35)
trololol

:D


Köszi bene :D

Én is akartam keresni valahogy a képre de nem tudtam hogyan.

Ja és vigyázz warnosak a képek.

This post was edited by josheide on May 19 2011 08:39am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 19 2011 08:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596129Next
Closed New Topic New Poll