d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19293949596660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2011 12:56pm


ezeket a telefonokat használtam eddig. időrendben vannak.
1.siemens c35
2.siemens mc60
3.siemens m55
4.nokia 3650
5.nokia 6630
6.motorola v3
7.siemens s55
8.sonyericcson k700i
9.nokia e51
10.dell venue pro

hát kevés normális telefonom volt...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 01:10pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2011 19:56)
http://img577.imageshack.us/img577/9889/telefonok.jpg

ezeket a telefonokat használtam eddig. időrendben vannak.
1.siemens c35
2.siemens mc60
3.siemens m55
4.nokia 3650
5.nokia 6630
6.motorola v3
7.siemens s55
8.sonyericcson k700i
9.nokia e51
10.dell venue pro

hát kevés normális telefonom volt...



Nem igazán értem, hogy vett rá a lélek hogy a 3650es és a 6630as után ezeket a szarokat használd (6-7-8) :S
Én anno a 6600ám után fogadtam meg hogy soha többé butafon.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2011 01:12pm
Quote (fahrii @ 25 Nov 2011 21:10)
Nem igazán értem, hogy vett rá a lélek hogy a 3650es és a 6630as után ezeket a szarokat használd (6-7-8) :S
Én anno a 6600ám után fogadtam meg hogy soha többé butafon.


nagyok voltak és nehezek és csúnyák

a motorolánál és az s55nél szerintem a mai napig kevés szebb telefon van
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2011 01:36pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2011 20:12)
nagyok voltak és nehezek és csúnyák

a motorolánál és az s55nél szerintem a mai napig kevés szebb telefon van


Nagyok voltak és nehezek, de egyáltalán nem voltak csúnyák, viszont nagyon jók, főleg a 6630.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 25 2011 07:28pm
beni :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 25 2011 07:44pm
Quote (beni @ Nov 25 2011 07:16pm)
Eladtam a lelkem az ördögnek.


hallelujah
beni új telefont vett, el se hiszem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2011 04:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 02:28am)
beni :(


Quote (Saenchai @ Nov 26 2011 02:44am)
hallelujah
beni új telefont vett, el se hiszem


most akkor ideje eldönteni, hogy milyen tabletet vegyek

ipad 4 vagy samsung galaxy tab 16.1
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 26 2011 04:33am
[img]http://nonstopmobil.hu/apix_collect/1010/samsung-omnia-7/samsung-omnia-7_screenshot_20101021105816_nfh.jpg[/img]

nekem ez van.. jó már nem tetszik.. esetleg eladnám ! kártyafüggetlen a telefon gyári beálítás .. ha valaki nem tudná illetve, egy kisebb karc van rajta de amúgy hibátlan , működő telefon.
fólia sincs már rajta 2 hete de kijelzője karcmentes !

esetleg elcserélném stb..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 04:35am
Quote (beni @ 26 Nov 2011 11:30)
most akkor ideje eldönteni, hogy milyen tabletet vegyek

ipad 4 vagy samsung galaxy tab 16.1


amúgy grat meg minden, de egy korszak zárult le ezzel

és milyen csomagban vetted végül? amúgy szerintem 32gb talán felesleges, bár nem tudom pontosan mennyit foglalnak ezek a jó minőségű videók / képek (mondjuk ez is +pont sII-nél, ha nem elég a 16gb, max veszek egy 16-os kártyát bele ~10kért).

szerintem ma eltolom a képem egy saturnba azt körülnézek, igazából tetszik az iphone is, csak tényleg, annyi tahó hülye rohangál ezzel manapság (tudom szánalmas, hogy ennyire nagy hatással van rám a társadalom, de ez van)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2011 05:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 11:35am)
amúgy grat meg minden, de egy korszak zárult le ezzel

és milyen csomagban vetted végül? amúgy szerintem 32gb talán felesleges, bár nem tudom pontosan mennyit foglalnak ezek a jó minőségű videók / képek (mondjuk ez is +pont sII-nél, ha nem elég a 16gb, max veszek egy 16-os kártyát bele ~10kért).

szerintem ma eltolom a képem egy saturnba azt körülnézek, igazából tetszik az iphone is, csak tényleg, annyi tahó hülye rohangál ezzel manapság (tudom szánalmas, hogy ennyire nagy hatással van rám a társadalom, de ez van)



:( pedig átfutott az agyamon, hogy nem árulom el és akkor tovább élne a meme, de aztán csak kiböktem

ikon 200-as csomag, havi 5k
szerintem is felesleges a 32gb, volt akit én próbáltam lebeszélni, hogy olyat vegyen ^^ de arra, gondoltam, hogy
1. egyszer talán még jól fog jönni (pl szerzek dokkolót és buliban lesz nálam 20 giga zene, amiből persze aztán egész este csak 10 fog forogni) vagy a jövőben iphone projektor/tv/stb lesz (nem mintha most akarnék, de itt jön a második pont)
2. ha belegondolok, hogy elbasztam a "lopott idő" filmre, meg popcornra közel 3k-t, akkor egész nyugodtan bedobhatok még 20k-t a telefonba ... (fail érv is fail, de érted)
3. faszrázás

Egyébként a boltban azok után, hogy a két eladó is furcsán nézett rám az iphone miatt (az egyiknek az volt amúgy), a szomszédos pultnál egy anyuka vett éppen iphonet a kicsi lányának (kb 18 éves lehetett). Az anyán mondjuk eléggé látszott, hogy nem veti fel őket a pénz, de azért fancsali pofával kp-ban átadta az összeget az eladónak, miközben fülbántó dialógust nyomtak a lányával (nem részletezem). Nem akarok ítélkezni, mert mindenki azt vesz a pénzéből amit akar és a boldogságát maximalizálja, ráadásul én is fölöslegesen drága készülékbe ruháztam de kicsit "új suzuki/150 centis plazmatv 10 éves hitelre" érzésem volt.

Egyébként nekem több telefon tetszett, htc-től samsungig számos készülék, de valahogy ezt a legjobb érzés kézbe venni. Tényleg kurva sok tahó rohangál vele, de szerintem ez nem valami kontraszelekció, hanem ha látsz egy tahót iphoneal akkor inkább beleég a tudatodba a látvány ( "nahát ennek a fasznak erre tellett?" ) mintha random nokiával látnál egy tahót. Egy telóboltban (már meséltem) mondta az eladó, hogy ne vegyek iphonet, mert tucattelefon, minden második embernek olyan van és a konditeremben is mindenki azzal villog ... esetleg fehéret vehetek, mert az nem olyan gyakori... most érted, ez milyen érv? Főleg a színre tett megjegyzés után. :lol:

De szerintem abban van az igazság, amit mindenki utólag mondogat (az érettségi vizsga kapcsán is = nem kell izgulni, könnyű lesz). Vegyél egy normális HTC-t, samsungot, iphonet, akármilyet és azt úgyis szeretni fogod, mert faszák.

Az előbb azzal szórakoztam, hogy sirinek mondogattam, hogy "dial ...." meg, hogy play: guns and roses de sajnos tök üres a teló és még szolgáltatás sincs rajta keddig




Go Back To Magyar Topic List
Prev19293949596660Next
Add Reply New Topic New Poll