Quote (Rezs @ Mar 20 2011 07:52pm)
a kurva istenbe
most tényleg minden 2. post erről a noname senki kurváról fog szólni?? legalább vicces lenne...de már most annyira unalmas így pár nap után hogy jaj

mekkora egy szar ez a jsp, te jó isten
This post was edited by KeinProblem on Mar 20 2011 12:00pm