d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev192939495964303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 10 2011 10:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ 10 May 2011 17:48)
ezek kozul lux.

vele lehet apritani, de jonak kell lenni skillshotokkal, meg turelmesnek, mert q,w,e cdje eleg hosszu. de annie jobb nala, lux nemigazan carry, inkabb support turheto sebzessel.

leblanc pubolni elmegy, karma meg overall fos


Az a legviccesebb, hogy Lux most mar inkabb support, a legutobbi ult nerf/shield buff ota. Nem neveznem carrynek.
Inkabb Akali/Katarina, azokat imadom <3
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 10 2011 11:27am
nem tudom mit esznek ezen a rumblen, de kurvára nem jött be
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 10 2011 11:44pm
Quote (N4aBz @ May 10 2011 07:27pm)
nem tudom mit esznek ezen a rumblen, de kurvára nem jött be


Biztos nem tudsz vele játszani, fogadok ultit elbasztad mindig:D

Amugy imo rohadt op kari
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 11 2011 04:31am
kipróbáltam jaxet, tetszik

Quote (championmath @ 11 May 2011 07:44)
Biztos nem tudsz vele játszani, fogadok ultit elbasztad mindig:D

Amugy imo rohadt op kari


vouch
amúgy ez az assassin új íjász is durvusnak tűnik, most volt ellenünk gamebe, és szétpicsázta a népet (mondjuk feederek voltak szokás szerint)

This post was edited by hedgehogsword on May 11 2011 04:33am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2011 09:33am
Quote (championmath @ May 11 2011 06:44am)
Biztos nem tudsz vele játszani, fogadok ultit elbasztad mindig:D

Amugy imo rohadt op kari


és tényleg.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 11 2011 11:36am
Quote (N4aBz @ May 11 2011 05:33pm)
és tényleg.


:D először én is, elég fura
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2011 12:16pm
Quote (championmath @ May 11 2011 06:36pm)
:D először én is, elég fura


kedvencem az volt, amikor kicastoltam a pályáról :thumbsup:
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 11 2011 12:43pm
imádom ezt a Shent,kurvajó vele tankolni <3
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 11 2011 12:47pm
Quote (Moonflow @ May 10 2011 05:56pm)
Az a legviccesebb, hogy Lux most mar inkabb support, a legutobbi ult nerf/shield buff ota. Nem neveznem carrynek.
Inkabb Akali/Katarina, azokat imadom <3


en utalok akalival mag katarinaval is jatszani : C
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 12 2011 08:38am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 11 2011 07:47pm)
en utalok akalival mag katarinaval is jatszani : C


én akali ellen rühellek, katarinat beszopatom veigarral :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495964303Next
Add Reply New Topic New Poll