Quote (H4xooR @ 13 Sep 2010 13:37)
nem vagyok oda az ilyesféle zenékért,de ez tetszik

http://www.youtube.com/watch?v=6g6g2mvItp4
lol de muris a video :D:D:D
maroon5 nekem mindig tetszett
mondjuk az egyik kedvenc toluk most a Wake Up Call, de mar tobb mint egy eve szeretem azt a szamot ^^
atm amugy Lamb of God megy