Quote (szabika @ 2 Jul 2010 19:01)
ha eddig jó volt akkor minek kellett cseszergetned ^^
Minek baszki, mert kopeknek nem spd pedál kell, nekem meg igen, az outira... az
Quote (SamLee @ 2 Jul 2010 19:02)
figy van otthon menetmetsző szerszámod? elképzelhető, hogy rendbe tudod vele tenni, ha nincs nagyon széjjelbaszva az anyag. ha igen, akkor még mindig meg tudsz játszani egy olyan barbatrükköt, hogy egy kicsit fél számmal nagyobbra fúrod a lyukat, menetet csinálsz rá, aztán teszel bele egy kívül-belül menetes betétet, és abba visszacsavarhatod a pedált.
Nincs, fenn vagyok pesten, semmi ilyet nem tudok. De egyébként meg lehet, hogy helyrehozná, egy ugyanezzel a mérettel végigmetszés. De holnap reggel 8-ig, a büdös életbe nem tudom megcsinálni és tökéletesen ki vagyok most borulva, hogy az Isten faszának történik pont 1 nappal eladás előtt...
A fejem hasogat meg szétmegy, kiborultam...