Quote (ecneB @ Dec 23 2011 01:58pm)
szerintem az, hogy a meth főzésre kényszerül csak mellékes.. mondjuk ez az ami baszottul zavart a sorozatban, hogy mindig ezzel jönnek, hogy csak ő képes a legtisztább/legjobb anyagot előállítani. kíváncsi lennék, hány egyeteista tudná ugyanezt utána csinálni... mindent összevetve tényleg egy jó sorozat, de szerintem túl sokáig húzták.
kicsit tényleg erőltetettnek tűnik, szerintem nem fordítottak arra elég időt, hogy bemutassák, hogy mennyire túlképzett is ő egy kémiatanári melóhoz, néha dobtak 1-2 morzsát, hogy percek alatt oldott meg olyan problémákat, amiken mások hetekig törték a fejüket, meg voltak villanásai, de nem kapott elég hangsúlyt a képzettsége és zsenialitása a kémia területén, és így tényleg idegesítő néha, hogy mennyire istenítik