d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev192939495961141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 22 2011 06:21am
Quote (hedgehogsword @ Dec 22 2011 12:20pm)
én úgy vagyok vele, hogy más kissé, egyik így jó a másik úgy, egyik sem szarabb mint a másik 8D
áprilisban lesz game of thrones folytatás de azis csak az első rész :c


baszkim most akartam megvenni a 2. kotetet es elottem vittek el :/
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 22 2011 10:31am
Quote (TouchCow @ 21 Dec 2011 20:33)
röviden miről szól a sorozat?
ha tényleg ennyire jó akkor 24 helyett elkezdem nézni.


kemiatanar beall methet fozni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 22 2011 05:22pm
breaking bad harmadik evad - :drool:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 23 2011 05:55am
Tényleg jó ez a BBT
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2011 05:58am
Quote (GoreKnight9 @ 22 Dec 2011 18:31)
kemiatanar beall methet fozni


szerintem az, hogy a meth főzésre kényszerül csak mellékes.. mondjuk ez az ami baszottul zavart a sorozatban, hogy mindig ezzel jönnek, hogy csak ő képes a legtisztább/legjobb anyagot előállítani. kíváncsi lennék, hány egyeteista tudná ugyanezt utána csinálni... mindent összevetve tényleg egy jó sorozat, de szerintem túl sokáig húzták.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 23 2011 06:15am
Quote (ecneB @ Dec 23 2011 01:58pm)
szerintem az, hogy a meth főzésre kényszerül csak mellékes.. mondjuk ez az ami baszottul zavart a sorozatban, hogy mindig ezzel jönnek, hogy csak ő képes a legtisztább/legjobb anyagot előállítani. kíváncsi lennék, hány egyeteista tudná ugyanezt utána csinálni... mindent összevetve tényleg egy jó sorozat, de szerintem túl sokáig húzták.


kicsit tényleg erőltetettnek tűnik, szerintem nem fordítottak arra elég időt, hogy bemutassák, hogy mennyire túlképzett is ő egy kémiatanári melóhoz, néha dobtak 1-2 morzsát, hogy percek alatt oldott meg olyan problémákat, amiken mások hetekig törték a fejüket, meg voltak villanásai, de nem kapott elég hangsúlyt a képzettsége és zsenialitása a kémia területén, és így tényleg idegesítő néha, hogy mennyire istenítik
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2011 06:17am
Quote (Saenchai @ 23 Dec 2011 14:15)
kicsit tényleg erőltetettnek tűnik, szerintem nem fordítottak arra elég időt, hogy bemutassák, hogy mennyire túlképzett is ő egy kémiatanári melóhoz, néha dobtak 1-2 morzsát, hogy percek alatt oldott meg olyan problémákat, amiken mások hetekig törték a fejüket, meg voltak villanásai, de nem kapott elég hangsúlyt a képzettsége és zsenialitása a kémia területén, és így tényleg idegesítő néha, hogy mennyire istenítik


y, pedig alapvetően nem sok logikai failt leltem fel a sorozatban. de amikor pl. pont emiatt menekültek meg, nem tudta kinyírni a góré, mert csak ő egyedül tudja legyártani a produktumot azért az eléggé fail volt szerintem. pedig maga az alapötlet kurva jó volt..
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 23 2011 06:18am
hat ott volt a resz a swartz ceggel amiben o is resztvett + tobb dolog is volt ami bizonyitja h langelme
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2011 06:20am
Quote (GoreKnight9 @ 23 Dec 2011 14:18)
hat ott volt a resz a swartz ceggel amiben o is resztvett + tobb dolog is volt ami bizonyitja h langelme


.. semmi különös nem derült ki róla. azon kívül, hogy ugyanazt a tisztaságú methet lefőzi a puttó lakokócsiban, és utána ugyanazt (kicsit jobbat) legyártja egy pró laborban. ráadásul a világon körülbelül több ezren (szerintem sokkal többen) meg tudnák tenni ugyanezt.
milyen dolgok bizonyították, hogy "LÁNGELME"?

This post was edited by ecneB on Dec 23 2011 06:21am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 23 2011 06:21am
Quote (ecneB @ 23 Dec 2011 13:20)
.. semmi különös nem derült ki róla. azon kívül, hogy ugyanazt a tisztaságú methet lefőzi a puttó lakokocsiban, és utána ugyanazt (kicsit jobbat) legyártja egy pró laborban.
milyen dolgok bizonyították, hogy "LÁNGELME"?


nem volt vmi nobeldij?
+ ugye a ferj es feleseg akik azt a ceget alapitottak neki is koszonheti a sikereit es a ferfi utana el is hivja dolgozni hozzajuk de ezt nem fogadja el
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961141Next
Add Reply New Topic New Poll