d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev192939495961887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 4 2009 08:04am
Quote (Paszulyka @ Tue, Aug 4 2009, 01:59pm)
hát nem tom most úgy néz ki hogy beírtam ezt a kódot amit kaptam (valami authentication key, simánál nyomtam rá a create accountra, szal elvileg még nem tbc-s, majd utána kellene upgradelni)
utána beírtam a contact infós blablát, kiválasztottam hogy game carddal szeretnék fizetni és kéri a game card (amim nincs..) kódját


jaaa igen, vagy kiválasztod hogy bankiutalással fizetsz és vmi fake-t keresel... anno volt 1 oldal ahol volt 1 csomo, aztan ha lejárt 1 honap free megadtal 1 igazit vagy 1 gc key-t , sajnos ha nem tudsz ilyen fake-t akkor csak gcvel lehet aktiválni... emléxem anno nekem is ez volt és másnap mentem 576-ba venni 1 gc-t és csak utanna tudtam meg hogy lehet fake bankszámklaszámot megadni

This post was edited by Tommy_hun on Aug 4 2009 08:08am
Member
Posts: 7,969
Joined: Dec 3 2005
Gold: 1,706.00
Aug 4 2009 08:05am
Quote (fahrii @ Tue, 4 Aug 2009, 12:39)
az miért baj?


mert a jelenlegi content se clear senkinek....
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2009 08:09am
Quote (Tommy_hun @ Tue, 4 Aug 2009, 16:04)
jaaa igen, vagy kiválasztod hogy bankiutalással fizetsz és vmi fake-t keresel... anno volt 1 oldal ahol volt 1 csomo, aztan ha lejárt 1 honap free megadtal 1 igazit vagy 1 gc key-t , sajnos ha nem tudsz ilyen fake-t akkor csak gcvel lehet aktiválni... emléxem anno nekem is ez volt és másnap mentem 576-ba venni 1 gc-t és csak utanna tudtam meg hogy lehet fake bankszámklaszámot megadni


atm nincs pénzem gc-re.. most akkor megszívtam?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 4 2009 08:10am
Quote (Paszulyka @ Tue, Aug 4 2009, 02:09pm)
atm nincs pénzem gc-re.. most akkor megszívtam?


pm'd azota
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2009 10:32am
szerintetek mage jó első karinak?:)
+ milyen mesterségeket tanuljak majd?
jah és milyen faj legyen? (nem érdekel hogy horda vagy alli, mi a legjobb faj magenek?)

This post was edited by Paszulyka on Aug 4 2009 10:38am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 4 2009 10:57am
Quote (Tommy_hun @ Tue, 4 Aug 2009, 15:56)
de de akkor a bct ne rakd fel, anno ugy kelett hogy sima wow felrakod accot csinálsz 1 honap free aztan bc 10 nap free utanna gc
(mármint ugy volt ha az accot upgradelted bcsre akkor elveszett az 1 honap free)


ez faszság, játszhat.
sőt, ha trialra rakja rá az alapot + tbct, még a trial maradék napjait is rászámolja.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 4 2009 11:08am
Quote (Paszulyka @ Tue, 4 Aug 2009, 18:32)
szerintetek mage jó első karinak?:)
+ milyen mesterségeket tanuljak majd?
jah és milyen faj legyen? (nem érdekel hogy horda vagy alli, mi a legjobb faj magenek?)


nem!!

huntert vagy druidot érdemes kezdeni elsőnek, ezek nem annyira cuccfüggő kasztok és könnyű velük farmolni ha van gathering profod, és ha jót választasz meg tudod szedni magad belőle

ha mage az első karid akkor hamar meg fogod utálni wowot szvsz
de ha kitartó vagy miért ne ^^

/e mage faj...hordáról nem nyilatkozom, allynál draenei = free heal, human = spirit + trinket + rep bónusz, gnóm = int bónusz
mindegy igazából

This post was edited by Hellmarch on Aug 4 2009 11:11am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 4 2009 11:10am
Quote (Hellmarch @ Tue, 4 Aug 2009, 19:08)
nem!!

huntert vagy druidot érdemes kezdeni elsőnek, ezek nem annyira cuccfüggő kasztok és könnyű velük farmolni ha van gathering profod, és ha jót választasz meg tudod szedni magad belőle

ha mage az első karid akkor hamar meg fogod utálni wowot szvsz
de ha kitartó vagy miért ne ^^


hat nekem druid volt az elso
vegeredmeny: wow uninstalled :D:D:D

MIERT VALTOZTATTAD MEG A NEVED?_? :'(

Iso Duhapi :c
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 4 2009 11:12am
Quote (InfamousMythos @ Tue, 4 Aug 2009, 19:10)
hat nekem druid volt az elso
vegeredmeny: wow uninstalled :D:D:D

MIERT VALTOZTATTAD MEG A NEVED?_? :'(

Iso Duhapi :c


This.

Spam.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 4 2009 11:13am
Quote (Genthor @ Tue, 4 Aug 2009, 19:12)
This.

Spam.


szija :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495961887Next
Add Reply New Topic New Poll