d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev192939495964114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 2 2008 07:10am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 02:07pm)
ofc középkaterógiásra gondoltam

nekem ebben core2, ati hd 2500 xt-vel (2 gb)
pc-ben ugyanez kb. amd-ben, 7950 gt-vel (4 gb)

mind2 középkategória - megy rajtuk pl. UT2007, Hellgate, és kb. minden, Crysist nem mertem kipróbálni, de imo szaggatna izmosan ^^
szóval imo már a mai középkategória is elfogja bírni, ahogy a játék gameplay-t láttam unsure.gif


noob

az nem ut2007

ha a bemutatóm egy bazinagy alienware extrem matrica volt a bemutató gépen, akkor 100%, hogy senki gépén nem indul majd el biggrin.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 07:12am
Quote (Taszilo.^ @ Wed, 2 Jul 2008, 15:10)
noob

az nem ut2007

ha a bemutatóm egy bazinagy alienware extrem matrica volt a bemutató gépen, akkor 100%, hogy senki gépén nem indul majd el biggrin.gif


UT3 *

Megfelel ? biggrin.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 2 2008 07:22am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 02:12pm)
UT3 *

Megfelel ? biggrin.gif


elmegy.... : >
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 07:34am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 02:55pm)
Kezd offtopic lenni, szóval találjatok másik topicot, ez túl jó spammhez sad.gif

Szerintetek menni fog a DIII egy mai gépen ?


hát khm 1.8+ amd athlon xp, 1 giga ram ati 9600 pro (480 giga vinyo xd) rofl.gif

szerintem nekem fejlesztenem kell majd
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 2 2008 07:36am
nekem AMD Athlon 64 3200+ @ 2,01Ghz 2x 512 kingmax ram dual @ 400 mhz. Gigabyte K8T890 alaplap, 80 (!) gigás winyó rofl.gif

remélem eldöcög majd. unsure.gif

This post was edited by H4xooR on Jul 2 2008 07:38am
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 07:44am
3500 amd 64 , nvidia gef 7600 gt, 2 gb ddr2 ram , 160 giga vinyo
remélem menni fog smile.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 07:46am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 02:44pm)
3500 amd 64 , nvidia gef 7600 gt, 2 gb ddr2 ram , 160 giga vinyo
remélem menni fog smile.gif


remelem meg talalkozunk iden !
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 07:49am
Akik eddig elsorolták, azok gépén imo menni fog ohmy.gif (Kopek-nek gond lehet :| xD)

De ofc ez csak találgatás :S
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 07:50am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:49pm)
Akik eddig elsorolták, azok gépén imo menni fog ohmy.gif (Kopek-nek gond lehet :| xD)

De ofc ez csak találgatás :S


ám mind1 mert 7 év után illene már fejleszteni vmit xd
sc2 miatt is kell az upgrade szal ha lesz pénzem venni fogok
és talán életemben először megveszem a játékot mikor 20k körül lesz ^^
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 07:53am
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Jul 2008, 15:50)
ám mind1 mert 7 év után illene már fejleszteni vmit xd
sc2 miatt is kell az upgrade szal ha lesz pénzem venni fogok
és talán életemben először megveszem a játékot mikor 20k körül lesz ^^


^^
Nekem is furcsa, most, hogy dolgozom, olyan dolgokat veszek meg, amiket megfogadtam régen, hogy nem fogok ;O

Legit software ftw O_O
Go Back To Magyar Topic List
Prev192939495964114Next
Closed New Topic New Poll