Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:49pm)
Akik eddig elsorolták, azok gépén imo menni fog
(Kopek-nek gond lehet :| xD)
De ofc ez csak találgatás :S ám mind1 mert 7 év után illene már fejleszteni vmit xd
sc2 miatt is kell az upgrade szal ha lesz pénzem venni fogok
és talán életemben először megveszem a játékot mikor 20k körül lesz ^^