☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
92
93
94
95
96
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40537
Replies: 1619
Track Topic
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#931
Nov 18 2008 05:51pm
véégre bleach anime 195
az a mozdulat ahogy Penche Michel Jacksonos mozdulattal elkapja kardját ...
XD
éés megjött Zaraki is
esetleg meg tudná valaki mondani mi a szám címe ami akkor kezdődik amikor Ichigo eldobja a kardját?
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#932
Nov 20 2008 05:43am
Quote (Rawen @ Fri, 26 Sep 2008, 16:20)
azert,mert majd aztan itt is megy majd a spam meg a cry amitol eddig ugy ahogy mentes volt a topic
latom el is kezdted a sort, igy tovabb ^^
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#933
Nov 24 2008 08:52am
+1 Bleach AMV ami megtetszett
http://uk.youtube.com/watch?v=50M5sNP7ANM&feature=related
Mellesleg Naruto meg mindig sux.
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#934
Jan 1 2009 09:55pm
bleach animet szeretnem megnezni
kopek mar mutatott egy oldalt, ahonnan le tudnam tolteni, de az nekem valamiert nem mukodik
usteamon meg nincs fenn
ha valaki tudna segitene megkoszonnem
edit: vhari mar segitett
koszonom megegyszer
This post was edited by ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH on Jan 1 2009 10:10pm
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#935
Jan 1 2009 10:13pm
Rici, youtube-on tudsz streamelni, ha mas nem jo.
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#936
Jan 2 2009 09:45pm
Quote (Moonflow @ Fri, Jan 2 2009, 05:13am)
Rici, youtube-on tudsz streamelni, ha mas nem jo.
mar megvan azota thanks
amugy te mer nem szereted a narutot?
en most elkezdtem nezni a bleachet, ls kozben altalaban, es nekem naruto jobban tetszett
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#937
Jan 11 2009 02:55am
bump !
a bleach meg még mindig lyo
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#938
Jan 11 2009 03:41am
elkezdtem nézni a bleachet, elég jonak tűnik eddig
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#939
Jan 23 2009 04:32pm
most nezem a bleach 99. epizodjat ^^
valaki tudna ertelmes indokot adni arra hogy miert nem birjak maguk kinyitni azt a kibaszott kaput? :DDDDDD
kivancsi vagyok ^^
This post was edited by ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH on Jan 23 2009 04:36pm
S4nyy
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold
:
0.00
#940
Jan 23 2009 06:25pm
csak én nem nézek animet??
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
92
93
94
95
96
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact