☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
92
93
94
95
96
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71826
Replies: 2319
Track Topic
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#931
Feb 13 2009 06:28pm
Quote (fezzy @ Fri, Feb 13 2009, 11:33pm)
valaki tudna húzni normalon és nm-en hfér, pls?
done!
mekkora pro vagyok
lvl60 cl orbsorc+bvb=hell act4
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#932
Feb 13 2009 06:51pm
Ezt talán nem itt kéne megbeszélni. ^^
Amúgy a YouTube slotokkal csak nálam volna baj?
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#933
Feb 13 2009 06:59pm
Quote (Anarkin @ Sat, 14 Feb 2009, 01:51)
Ezt talán nem itt kéne megbeszélni. ^^
Amúgy a YouTube slotokkal csak nálam volna baj?
itt se jó, azér' kibirom reggelig valahogy
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#934
Feb 14 2009 12:41am
mióta van youtube+mp3 pötyink a smiley-k mellett?
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#935
Feb 14 2009 01:59am
nem jó az idézés gomb, nem működik...a report gomb meg igen.
why?
A youtube gombok pedig ma álltak munkába
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#936
Feb 14 2009 02:02am
Quote (szabika @ Sat, 14 Feb 2009, 08:59)
nem jó az idézés gomb, nem működik...a report gomb meg igen.
why?
A youtube gombok pedig ma álltak munkába
torold sutiket, gyorsitotarban levo cuccokat stb. es menni fog
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#937
Feb 14 2009 02:17am
damn akkor a pw sütit is törli
nah mind1 thx
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#938
Feb 14 2009 02:19am
Quote (szabika @ Sat, 14 Feb 2009, 09:17)
damn akkor a pw sütit is törli
nah mind1 thx
emlekezteto?
amugy ahhoz muveszet kell tenyleg, hogy olyan pwt adj meg egy altalad latogatott oldalra amit elfelejtesz
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#939
Feb 14 2009 02:19am
Quote (szabika @ Sat, 14 Feb 2009, 08:59)
nem jó az idézés gomb, nem működik...a report gomb meg igen.
why?
A youtube gombok pedig ma álltak munkába
lol pont ma reggel szembesültem én is életemben először ilyennel, de elmentem kajálni azt megjavult
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#940
Feb 14 2009 02:21am
Egyszerű pwt felejteni.
Ugyanakkor még mindig nem jó az idézés pedig túl vagyok a cookie cleanupon
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
92
93
94
95
96
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact