d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19289299309319325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2010 12:54pm
Quote (sylke @ 12 Oct 2010 20:53)
azt a postot akkor irtam amikor már itthon voltam, orvos után -.-
kb 10 percenként frissitem a jspt, és nem irta h suspim lenne ;D


hátakkor
Quote (bajcli @ 12 Oct 2010 20:51)
akkorviszont

Im 12 and what is this?


Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 12 2010 12:56pm
5 percet elbaszok vele es rosszat s/selek
sdfdfgfh

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 12 2010 12:58pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2010 02:01pm
. says:
*rici
*nebasszálmár fel
rip matrac † says:
*ok
*nyomorek vagy
*XD
. says:
*XD
*nyomorek
rip matrac † says:
*mesh megint letiltott
. says:
*mert
rip matrac † says:
*DE MOST NEM AZERT MERT MEGOLTEM CANNONRUSHAL : DDDDDDDDD
. says:
*HANEM MERT SZOCIALIS FAIL VAGY :'DDDDDDDDD
rip matrac † says:
*nem
*inkabb
*o
*lol
*en pro vagyok
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Oct 12 2010 02:04pm
Quote (Silent_ @ Oct 12 2010 06:26pm)
egyébként néz vki TBBT-t, Dexter-t, vagy esetleg Lie to Me-t?
nem tudnátok vmi imba sorozatot ajánlani, mer ez a 3 rohadt kevés 1 hétre
CSI, meg a többi crime scene nem igazán érdekel, de vmi ütős jó lenne

ebből esetleg látott már vki?
http://hungarian.imdb.com/title/tt1582459/
milyen?


Lie To Me-t nézek, igaz most mind a 2 évadot megnéztem, várom a 3-at :) Állati jó sorozat, a könyvét is most olvasom.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 12 2010 02:05pm
Quote (Xrd @ Oct 12 2010 08:04pm)
Lie To Me-t nézek, igaz most mind a 2 évadot megnéztem, várom a 3-at :) Állati jó sorozat, a könyvét is most olvasom.


Californication.
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Oct 12 2010 02:06pm
Quote (Xrd @ 12 Oct 2010 22:04)
Lie To Me-t nézek, igaz most mind a 2 évadot megnéztem, várom a 3-at :) Állati jó sorozat, a könyvét is most olvasom.


már van 2 EP S3-ból
gondoltam szólok :D
most lassan nekiállok nézni új Dexter, új TBBT, meg a 2 új Lie
bár utóbbi 2höz kicsit lassabb a felirat, de az csak bnőmnek kell úgyis :D
bár mostanában neki azt mondja jobb az angol, mert gyakorol/tanul
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 12 2010 02:53pm
Quote (Silent_ @ 12 Oct 2010 21:06)
már van 2 EP S3-ból
gondoltam szólok :D
most lassan nekiállok nézni új Dexter, új TBBT, meg a 2 új Lie
bár utóbbi 2höz kicsit lassabb a felirat, de az csak bnőmnek kell úgyis :D
bár mostanában neki azt mondja jobb az angol, mert gyakorol/tanul


nézzél breaking bad-et meg fringe-t a fringe szerintem szar de a haverjaim szerint jo
breaking bad elég epikus imo
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 12 2010 02:55pm
meggyújtottam egy alkoholos törlőkendőt
wow
csak elillant seccperc
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 12 2010 03:03pm
jo8
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Oct 12 2010 03:08pm
Quote (b_daniel @ 12 Oct 2010 23:03)
jo8


bb
Go Back To Magyar Topic List
Prev19289299309319325001Next
Closed New Topic New Poll