Quote (Xrd @ 12 Oct 2010 22:04)
Lie To Me-t nézek, igaz most mind a 2 évadot megnéztem, várom a 3-at

Állati jó sorozat, a könyvét is most olvasom.
már van 2 EP S3-ból
gondoltam szólok

most lassan nekiállok nézni új Dexter, új TBBT, meg a 2 új Lie
bár utóbbi 2höz kicsit lassabb a felirat, de az csak bnőmnek kell úgyis

bár mostanában neki azt mondja jobb az angol, mert gyakorol/tanul