d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19289299309319321006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
May 12 2010 04:32pm
Quote (sylKE @ 13 May 2010 00:28)
szopkodnád MI


:baby:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 12 2010 04:45pm
Quote (avengr @ May 12 2010 10:04pm)
ez a csávó egy nagy vicc, azt hiszi menő aztán 1 ütés lenne az egész :D

http://www.youtube.com/watch?v=O_Y07m_ZGLk


ez csakj oil ami be van szúrva xd kelemen tudja a nevét ő is tolja

amúgy végig röhögtem az egészen :07től hangosan:D
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
May 12 2010 04:49pm
Quote (Frostler @ 13 May 2010 00:45)
ez csakj oil ami be van szúrva xd kelemen tudja a nevét ő is tolja

amúgy végig röhögtem az egészen :07től hangosan:D


Synthol az olaj neve, amugy én is röhögtem leveszi a felsőjét és igy nyomja ezt a nyomorék táncot eléggé selfown
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 12 2010 04:52pm
Quote (avengr @ May 12 2010 10:49pm)
Synthol az olaj neve, amugy én is röhögtem leveszi a felsőjét és igy nyomja ezt a nyomorék táncot eléggé selfown


yy azaz
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 12 2010 05:16pm
Quote (Frostler @ 12 May 2010 23:45)
ez csakj oil ami be van szúrva xd kelemen tudja a nevét ő is tolja

amúgy végig röhögtem az egészen :07től hangosan:D


lol
tudtommal kemi nem tol syntholt
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 12 2010 05:19pm
Quote (Oberon_os @ May 12 2010 11:16pm)
lol
tudtommal kemi nem tol syntholt


szemeset
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2010 04:13am
Member
Posts: 996
Joined: Feb 8 2010
Gold: 52.00
May 13 2010 06:56am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 13 2010 07:03am


This post was edited by InfamousMythos on May 13 2010 07:03am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 13 2010 07:47am
Quote (avengr @ 13 May 2010 00:04)
ez a csávó egy nagy vicc, azt hiszi menő aztán 1 ütés lenne az egész :D

http://www.youtube.com/watch?v=O_Y07m_ZGLk


MILYEN CSÖCSÖK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev19289299309319321006Next
Closed New Topic New Poll