Quote (Flutter @ May 12 2010 02:28pm)
AZÉRT A FAILFIRST JOINDATEJÉT CSAK ÁTÍRNÁM VALAMI MÁSRA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddd
nem akartam senkinek sem bemocskolni az accját azzal hogy retardgecizek
meg a harmadik postnal mar leszartam a user statot, azt is hogy offline kép van kinn meg hogy az elsö képen a piros a boriték kék helyett.
a képet amugy én csinaltam.