
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
"ide a klinikára csak akkor tudok adni beutalot ha ismer ott vkit vagy ha vkije ott dolgozik"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
az összes kurva anyját ezeknek
nevetséges