d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19249259269279281856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 24 2011 03:03pm
Quote (Christine21 @ Feb 24 2011 10:01pm)

Np, már megszoktam, hogy itt mindenki kőkemény. :D


d2jsp getto
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 24 2011 03:04pm
Quote (CyberPunk666 @ 24 Feb 2011 21:58)
mondjuk imo maradhatunk annyiban, hogy a műnőző férfiak igen túlnyomó többsége azért becsempészné a lompost oda is ha lenne rá lehetősége( és itt most legyünk annyira intelligensek, hogy nem megyünk bele az én nem mert barátnőm van szintű baromságba. itt a nemi vonzalomról van szó.)

/e a zárójel nem neked szól. tudom, hogy lány vagy.





this. nem kéne minden ok nélkül bunkózni.


hat nem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 24 2011 03:05pm
[/off]

thx. Ne flameljünk itt. mindenki hagyja abba légyszíves.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 24 2011 03:05pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Feb 2011 23:01)
szép, nem mű nő > szép, műnő > all > buta nő

barátnőnek, feleségnek nem mű
dugni, egy két alkalomra mű
de a lista legvégén vannak a buták úgyhogy szegény Christine tök mindegy, hogy hogy néz ki


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2011 03:06pm
Quote (vtibor @ Feb 24 2011 08:59pm)
szerintem a szepseg relativ, mindenki olyat postol aki szerinte szep.
attol hogy cicababakent nez ki valaki meg lehet csinos/helyes/szep stb.
de mindenki bassza meg hogy nem csak csipas karikas szemu ebredes utani vagy menstrualas alatt szenvedo lanyt/not postol ide.

Az első két mondat után már majdnem kezdtem lesütni a tekintetem.

Quote (CyberPunk666 @ Feb 24 2011 09:05pm)
[/off]
thx. Ne flameljünk itt. mindenki hagyja abba légyszíves.

Ok.

This post was edited by Christine21 on Feb 24 2011 03:07pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 24 2011 03:10pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 23:06)
Az első két mondat után már majdnem kezdtem lesütni a tekintetem.


Ok.


a 3. mondatrol eszedbejutott a betetcsere MI?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 24 2011 03:11pm
Quote (vtibor @ 24 Feb 2011 23:10)
a 3. mondatrol eszedbejutott a betetcsere MI?


TIBI TE ÁLAT! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 24 2011 03:15pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 23:06)
Az első két mondat után már majdnem kezdtem lesütni a tekintetem.


Ok.


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 24 2011 03:23pm
imádom, amikor valaki meg akarja nekem mondani, hogy szerintem mi legyen a szép :thumbsup:
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 24 2011 03:24pm
Quote (tevetava @ 24 Feb 2011 22:23)
imádom, amikor valaki meg akarja nekem mondani, hogy szerintem mi legyen a szép :thumbsup:












This post was edited by kusziyoker on Feb 24 2011 03:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19249259269279281856Next
Add Reply New Topic New Poll