Quote (vtibor @ Feb 24 2011 08:59pm)
szerintem a szepseg relativ, mindenki olyat postol aki szerinte szep.
attol hogy cicababakent nez ki valaki meg lehet csinos/helyes/szep stb.
de mindenki bassza meg hogy nem csak csipas karikas szemu ebredes utani vagy menstrualas alatt szenvedo lanyt/not postol ide.
Az első két mondat után már majdnem kezdtem lesütni a tekintetem.
Quote (CyberPunk666 @ Feb 24 2011 09:05pm)
[/off]
thx. Ne flameljünk itt. mindenki hagyja abba légyszíves.
Ok.
This post was edited by Christine21 on Feb 24 2011 03:07pm