d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19239249259269271856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 24 2011 02:49pm
Quote (ElCapitano @ 24 Feb 2011 22:41)
Szerintem ő is ettől fél. Amúgy meg egy vergődős random, és az -5 a 10-es skálán.


nevettem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2011 02:54pm
Quote (ElCapitano @ Feb 24 2011 08:41pm)
Szerintem ő is ettől fél. Amúgy meg egy vergődős random, és az -5 a 10-es skálán.

A műnők mellé érkeznek a parasztok is.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 24 2011 02:55pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 21:54)
A műnők mellé érkeznek a parasztok is.


egy műnő is lehet szép és izléses...
ne legyél korlátol plz
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 24 2011 02:56pm
Quote (Inakwo @ 24 Feb 2011 22:55)
egy műnő is lehet szép és izléses...
ne legyél kövér plz


fixd
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 24 2011 02:57pm
azert imo ezt nem kene, sracok..
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 24 2011 02:58pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 21:54)
A műnők mellé érkeznek a parasztok is.


mondjuk imo maradhatunk annyiban, hogy a műnőző férfiak igen túlnyomó többsége azért becsempészné a lompost oda is ha lenne rá lehetősége( és itt most legyünk annyira intelligensek, hogy nem megyünk bele az én nem mert barátnőm van szintű baromságba. itt a nemi vonzalomról van szó.)

/e a zárójel nem neked szól. tudom, hogy lány vagy.



Quote (ecneB @ 24 Feb 2011 21:57)
azert imo ezt nem kene, sracok..


this. nem kéne minden ok nélkül bunkózni.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 24 2011 02:59pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 24 2011 02:59pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 22:54)
A műnők mellé érkeznek a parasztok is.


szerintem a szepseg relativ, mindenki olyat postol aki szerinte szep.
attol hogy cicababakent nez ki valaki meg lehet csinos/helyes/szep stb.
de mindenki bassza meg hogy nem csak csipas karikas szemu ebredes utani vagy menstrualas alatt szenvedo lanyt/not postol ide.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 24 2011 03:01pm
Quote (CyberPunk666 @ 24 Feb 2011 22:58)
mondjuk imo maradhatunk annyiban, hogy a műnőző férfiak igen túlnyomó többsége azért becsempészné a lompost oda is ha lenne rá lehetősége( és itt most legyünk annyira intelligensek, hogy nem megyünk bele az én nem mert barátnőm van szintű baromságba. itt a nemi vonzalomról van szó.)

/e a zárójel nem neked szól. tudom, hogy lány vagy.


szép, nem mű nő > szép, műnő > all > buta nő

barátnőnek, feleségnek nem mű
dugni, egy két alkalomra mű
de a lista legvégén vannak a buták úgyhogy szegény Christine tök mindegy, hogy hogy néz ki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2011 03:01pm
Quote (Inakwo @ Feb 24 2011 08:55pm)
egy műnő is lehet szép és izléses...
ne legyél korlátol plz

http://i55.tinypic.com/2rzfbeh.jpg
vagy
http://i55.tinypic.com/2yu0up3.jpg

Bár tény, hogy kinek ez-kinek az tetszik. De idővel szerintem majd leszoktok Pamela Andersonról^

Quote (ecneB @ Feb 24 2011 08:57pm)
azert imo ezt nem kene, sracok..

Np, már megszoktam, hogy itt mindenki kőkemény. :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 24 2011 03:02pm
Quote (Christine21 @ 24 Feb 2011 22:01)
http://i55.tinypic.com/2rzfbeh.jpg
vagy
http://i55.tinypic.com/2yu0up3.jpg

Bár tény, hogy kinek ez-kinek az tetszik. De idővel szerintem majd leszoktok Pamela Andersonról^


Np, már megszoktam, hogy itt mindenki kőkemény. :D


nem hinném hogy ismernél, és ismernéd az izlésem/barátnőmet
de ne offoljunk, szerintem semmi gond nincs ha valaki műnő vagy valakinek az tetszik

e/ elsőben mi a mű azt magyarázd már megnekem...

This post was edited by Inakwo on Feb 24 2011 03:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19239249259269271856Next
Add Reply New Topic New Poll