d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19199209219229231006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
May 8 2010 10:22am
Narancs Tetves és Dugó volt már itt?
Valahol mintha láttam volna Narancsot a JSP-n, de a videot még nem. Bemelegítésnek a "Retek egér" rész. Ha valaki nem látta volna (jó régi) :)


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2010 10:22am
Quote (mikroman @ May 8 2010 04:22pm)
Narancs Tetves és Dugó volt már itt?
Valahol mintha láttam volna Narancsot a JSP-n, de a videot még nem. Bemelegítésnek a "Retek egér" rész. Ha valaki nem látta volna (jó régi) :)
http://www.youtube.com/watch?v=vw2WNywUlJI


older than...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2010 10:25am
Quote (mikroman @ May 8 2010 06:22pm)
Narancs Tetves és Dugó volt már itt?
Valahol mintha láttam volna Narancsot a JSP-n, de a videot még nem. Bemelegítésnek a "Retek egér" rész. Ha valaki nem látta volna (jó régi) :)
http://www.youtube.com/watch?v=vw2WNywUlJI


valóban az
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2010 10:37am
Quote (xGurke @ May 8 2010 05:22pm)
older than...
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs417.snc3/25126_114858738542855_100000561894731_184246_532621_n.jpg


nézted facebookon mennyi uj rakétást verbuvált Gergő?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2010 10:39am
Quote (anyd @ May 8 2010 04:37pm)
nézted facebookon mennyi uj rakétást verbuvált Gergő?


ofc
amint látod, abból az albumból linkeltem a képet

This post was edited by xGurke on May 8 2010 10:40am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 8 2010 10:43am
Quote (Nerz8 @ May 8 2010 03:37pm)
http://i44.tinypic.com/2iu2jvc.jpg

http://noob.hu/2010/05/08/t2.jpg


baszdmeg:D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 8 2010 01:50pm


May 8 2010 01:53pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 21,692
Joined: Jul 15 2005
Gold: 95.00
May 8 2010 08:48pm
Quote (Flutter @ 7 May 2010 01:22)
traktorozok, semi-t vezetek, teheneket terelek
de mivel szar az idő így csak sörözök egy brazil és egy ukrán sráccal :D


En is Ukran vagyok. :o
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 8 2010 09:26pm
Quote (mikroman @ May 8 2010 05:22pm)
Narancs Tetves és Dugó volt már itt?
Valahol mintha láttam volna Narancsot a JSP-n, de a videot még nem. Bemelegítésnek a "Retek egér" rész. Ha valaki nem látta volna (jó régi) :)
http://www.youtube.com/watch?v=vw2WNywUlJI


kisad4mznak volt az avatarja
Go Back To Magyar Topic List
Prev19199209219229231006Next
Closed New Topic New Poll