Quote (mikroman @ May 8 2010 05:22pm)
Narancs Tetves és Dugó volt már itt?
Valahol mintha láttam volna Narancsot a JSP-n, de a videot még nem. Bemelegítésnek a "Retek egér" rész. Ha valaki nem látta volna (jó régi)

http://www.youtube.com/watch?v=vw2WNywUlJI
kisad4mznak volt az avatarja