d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev191929394954765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 15 2015 12:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 07:15pm)
Idejét sem tudom, hogy mikor volt olyan nap, amikor ennyire kevés dolgot csináltam, mint ma. Konkrétan SEMMIT.

Na holnap megyek állásinterjúra, legalább kipihent leszek.


mikor hagytad ott az utolso helyedet? ahol gurke is dolgozik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 12:28pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Jun 2015 20:26)
mikor hagytad ott az utolso helyedet? ahol gurke is dolgozik


Még nem hagytam ott, de ma nem volt kedvem menni, és nem mentem, de amúgy múlt héten közöltem a főnökkel, hogy július folyamán lelépek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 15 2015 12:28pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 07:15pm)
Idejét sem tudom, hogy mikor volt olyan nap, amikor ennyire kevés dolgot csináltam, mint ma. Konkrétan SEMMIT.

Na holnap megyek állásinterjúra, legalább kipihent leszek.


Ha ennyire unatkozol valaszthatnal nekem laptopot.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 15 2015 12:29pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jun 2015 20:28)
Ha ennyire unatkozol valaszthatnal nekem laptopot.


imac
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 15 2015 12:31pm
Quote (RRC @ Jun 15 2015 07:29pm)
imac


Az van munkahelyemen, ingyen se fogadnam el kb.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 12:32pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jun 2015 20:28)
Ha ennyire unatkozol valaszthatnal nekem laptopot.


14" vagy 15,6 lenne inkább jobb nekeD?

vedd figyelembe, hogy fullhd kijelzőset fogok választani, mert az kell.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 15 2015 12:32pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 15 2015 12:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 15 2015 07:32pm)
14" vagy 15,6 lenne inkább jobb nekeD?

vedd figyelembe, hogy fullhd kijelzőset fogok választani, mert az kell.


15'6 is jöhet ha az aksi nem fullad ki egy ora alatt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 15 2015 12:58pm
Delivery message Delay at the Global Shipping Center – Processing In Progress
pls m8
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 16 2015 03:44am


:drool:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 16 2015 03:46am
Quote (Flutter @ 16 Jun 2015 11:44)
http://www.youtube.com/watch?v=jXU5k4U8x20

:drool:


régen de sokat játszottam ezzel
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394954765Next
Add Reply New Topic New Poll