d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev19192939495108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 9 2015 10:19am
Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 16:21)
http://oi62.tinypic.com/330cp36.jpg

parancsolj, csak hogy a homokos olvasóimnak is kedvezzek
:DDDDD


nincs lábad
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 9 2015 10:20am
Quote (Akizk @ 9 May 2015 18:19)
nincs lábad


hat nyomorek ja
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 9 2015 10:20am
Quote (Akizk @ 9 May 2015 17:19)
nincs lábad


es meg igy is magasabb mint te
REKT
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 9 2015 11:16am
Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 18:13)
this
btw egyikkel se feküdtem le, de nem is ez volt a cél
csak mondjuk én oda merek menni egy csajhoz és nem bújok be a sarokba a vonaton meg menekülök sírva, miközben jsp-re postolom a történetet, ha hozzámszólnak


Csak te vagy ezzel igy ezen a forumon, mindenki mas olyan, mint fahrii meg karan, csak tagadjuk.

This post was edited by Baleee on May 9 2015 11:16am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 11:24am
Quote (Baleee @ May 9 2015 05:16pm)
Csak te vagy ezzel igy ezen a forumon, mindenki mas olyan, mint fahrii meg karan, csak tagadjuk.


Nyilvan nem errol van szo, akinek nem inge nem veszi magara
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 9 2015 11:30am
Én semirészegen ültem le egy sozlid szőke mellé a metrón kőbányán
elővettema rágóm és látom, hogy utolsó, megkérdeztem tőle hogy utolsó,s zeretné e? megette haha
Aztán kiderült h szinte tökugyanoda mentünk és beszélgettünk vagy fél órát, fun volt

gurke szeretnék lenni ha felnövök


e: ebből eprsze csak az igaz h jártam már kőbányán

This post was edited by Vismajor on May 9 2015 11:31am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 9 2015 11:32am
Quote (Vismajor @ 9 May 2015 19:30)
Én semirészegen ültem le egy sozlid szőke mellé a metrón kőbányán
elővettema rágóm és látom, hogy utolsó, megkérdeztem tőle hogy utolsó,s zeretné e? megette haha
Aztán kiderült h szinte tökugyanoda mentünk és beszélgettünk vagy fél órát, fun volt

gurke szeretnék lenni ha felnövök


e: ebből eprsze csak az igaz h jártam már kőbányán


siman igaz lehet, hoyg volt ott 1 szoke no is
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 9 2015 11:36am
Na oké, de most akkor lesz megint progress vagy sem?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 9 2015 11:38am
Quote (HunIndex @ 9 May 2015 19:36)
Na oké, de most akkor lesz megint progress vagy sem?


Volt valaha?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 9 2015 11:39am
Quote (HunIndex @ 9 May 2015 19:36)
Na oké, de most akkor lesz megint progress vagy sem?


Quote (Baleee @ 9 May 2015 19:38)
Volt valaha?


fuck, ezt akartam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495108Next
Add Reply New Topic New Poll