Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 18:13)
this
btw egyikkel se feküdtem le, de nem is ez volt a cél
csak mondjuk én oda merek menni egy csajhoz és nem bújok be a sarokba a vonaton meg menekülök sírva, miközben jsp-re postolom a történetet, ha hozzámszólnak
Csak te vagy ezzel igy ezen a forumon, mindenki mas olyan, mint fahrii meg karan, csak tagadjuk.
This post was edited by Baleee on May 9 2015 11:16am