d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev19192939495105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:18am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 12:17pm)
a join datet észrevehetnéd


semmit nem tesz a jd

group: members

thx
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:18am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 01:17pm)
mirol beszelsz egyebkent? azt sem sikerult felfognod, hogy azert van tobb multim, mert csak 1 accja lehet valakinek, es automatikusan kibasszak a tobbit, ha ugyan arrol az ip-rol regelsz? es nem azert, mert minden accommal tettem erte, hogy kitegyenek? :D
tenyleg vegtelenul buta ember vagy, sajnalom a szuleidet, hogy egy ilyen valamit sikerult csak osszehozniuk, eleg nagy kudarcnak elhetik meg.


bump, nehogy elvesszen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:18am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:17pm)
mirol beszelsz egyebkent? azt sem sikerult felfognod, hogy azert van tobb multim, mert csak 1 accja lehet valakinek, es automatikusan kibasszak a tobbit, ha ugyan arrol az ip-rol regelsz? es nem azert, mert minden accommal tettem erte, hogy kitegyenek? :D
tenyleg vegtelenul buta ember vagy, sajnalom a szuleidet, hogy egy ilyen valamit sikerult csak osszehozniuk, eleg nagy kudarcnak elhetik meg.


még több selfownt multi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 05:19am
Quote (anyd @ Jul 29 2014 11:17am)
a join datet észrevehetnéd


enyém elég jó
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:21am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 01:18pm)
még több selfownt multi


latom ahogy konnyeznek a szemeid mikozben ezt gepeled
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 05:23am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 12:21pm)
latom ahogy konnyeznek a szemeid mikozben ezt gepeled


megmondom őszintén ha belegondolok milyen szintű sötétség van a fejedben, tényleg sírhatnékom támad

sértegessél még vissza, elleszünk estig... ezért van szétbaszva a fórum, majd észreveszed egyszer

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 05:24am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 05:24am
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 11:21am)
latom ahogy konnyeznek a szemeid mikozben ezt gepeled


én sirok nem nem te sirsz én nem hanem te sirsz ki sir én aztán nem te hanem te én sirsz te sirsz

miért

nem

hagyod

amba

?

:XD


nem vezet sehova ez az egész, nem igaz nem veszed észre te se
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 29 2014 05:28am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 01:24pm)
én sirok nem nem te sirsz én nem hanem te sirsz ki sir én aztán nem te hanem te én sirsz te sirsz

miért

nem

hagyod

amba

?

:XD


nem vezet sehova ez az egész, nem igaz nem veszed észre te se


azon gondolkodtam, hogyha fizeted nekem a wowot (azthiszem cataclysmig meg van az accomon) akkor megyek veled játszani
Na mit szólsz? +1 card kijön a fizubol cola mellé és lenne kivel játszani
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 05:29am
Quote (cowding @ Jul 29 2014 01:28pm)
azon gondolkodtam, hogyha fizeted nekem a wowot (azthiszem cataclysmig meg van az accomon) akkor megyek veled játszani
Na mit szólsz? +1 card kijön a fizubol cola mellé és lenne kivel játszani


ha patrik wowozik akkor jovok en is, ugyis gondolkoztam rajta mostanaban.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 29 2014 05:29am
Vanek, most en is koptatom kicsit a draga billentyuzetem neked, hatha ram jobban hallgatsz mint a tobbiekre...

Ez a forum mar nagyon regota letezik, es bar nem idealis hely mindenki szamara, szerintem nagyon jo kis kozosseg alakult ki itt. Eljarunk inni, nyaralni, segitunk tovabbtanulas, informatika, jatekok stb. temaban.

Ha neked nem tetszik a magyar alforum, van sok mas hely ahol kielheted magad.

Aruld el nekem, hogy miert vagy meg mindig itt, ha marcius ota semmit se kapsz csak cseszegetest?

Ha nem tetszik a hely, nem tetszik az emberek stilusa, akkor menj el innen.

Sok tucat magadfajta user volt mar itt, akiknek nem tetszett a kornyezet es elvartak hogy mindenki mas valtozzon. Sot meg a mostani aktiv felhasznalobazis egy resze is docogosen kezdte itt.

Idovel viszont ok mind elfogytak, mi meg maradtunk.

Csak az a baj, hogy nehany regi embert is kikezdenek a sok fogyatekos, es ok inkabb elmennek, mert nem szeretik a veszekedest. A veszekedes fo katalizatora pedig most te vagy itt sajnos.

Hogy miert nem privat forumon csinaljuk ugyanezt? Mert minden xx idiota newfagre jut talan 1 aki ertelmes es ertekes tagja lesz a subnak.
Meg talan nincs keso hogy valtoztass a hozzaallasodon es te legyel az egyik nehezen indulo, de aztan beilleszkedo user. Ugy erzem megvan az inteligenciad csak egy kis alazat kellene a regebb ota ittlevok fele.

Gondolkozz el ezen!
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495105Next
Add Reply New Topic New Poll