Quote (sylke @ 8 Dec 2013 16:46)
arénában azér ha van 1 normális decked, akkor elég ritka, hogy iszonyat szarul kapod a lapokat, ofc megesik néha, de általában mindig van nálad vmi amivel lehet counterelni a másikat
de most ezen mit kell vitatkozni, hogy NEMIS ANNYIRA RANDOM
mindenki tudja, hogy random, annyit tudsz csinalni, hogy jo draft pickekkel, meg jo jatekkal magad fele billented az oddsokat, de attol meg a lapok, amik feljonnek drafton, randomok, meg ingame is random, hogy mit huzol (sot meg az enemy deckje + drawja is)
az a kerdes, mennyit tudsz dobni az eselyeiden azzal, hogy jol draftolsz meg jobban jatszol, mint az enemy
amugy en atm nem nagyon elvezem, mer kb mindenki ilyen trump fanboy, es ugyanazokat a deckeket latom allandoan
mondjak, hogy arena sokkal jobb, mint a constructed, mer valtozatosabb, kozben meg ugyanugy ugyanazokkal a minionokkal van tele minden deck + meg 5 spell, aztan annyi