d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev191929394951363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 08:29am
Quote (qkatz @ 8 Dec 2013 15:53)
nekem valahogy mégis a kezdö ~300goldból arénázok még mindig, 10 packot is vettem mar 100gért és most is van 1 open aréna mellett 600. ha tudod mit csinalsz nem random az annyira. alig van sima play gamem.

me so pro


jo, de elötte azér kellett pár normál gém hogy tudjad mi hogyan jo
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 8 2013 08:30am
Quote (sylke @ 8 Dec 2013 15:29)
jo, de elötte azér kellett pár normál gém hogy tudjad mi hogyan jo


igen, de attol még nem lesz totál random a game
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 08:39am
Quote (qkatz @ Dec 8 2013 03:30pm)
igen, de attol még nem lesz totál random a game


nem totál random DE AZÉR ELÉGGÉ :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 08:46am
tfw nemirja ki az expert AI-k mellé hogy legyözted-e mar öket vagy nem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 08:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Dec 2013 16:39)
nem totál random DE AZÉR ELÉGGÉ :DDDDDDDDDDDD


arénában azér ha van 1 normális decked, akkor elég ritka, hogy iszonyat szarul kapod a lapokat, ofc megesik néha, de általában mindig van nálad vmi amivel lehet counterelni a másikat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 08:56am
Quote (sylke @ 8 Dec 2013 16:46)
arénában azér ha van 1 normális decked, akkor elég ritka, hogy iszonyat szarul kapod a lapokat, ofc megesik néha, de általában mindig van nálad vmi amivel lehet counterelni a másikat


de most ezen mit kell vitatkozni, hogy NEMIS ANNYIRA RANDOM

mindenki tudja, hogy random, annyit tudsz csinalni, hogy jo draft pickekkel, meg jo jatekkal magad fele billented az oddsokat, de attol meg a lapok, amik feljonnek drafton, randomok, meg ingame is random, hogy mit huzol (sot meg az enemy deckje + drawja is)

az a kerdes, mennyit tudsz dobni az eselyeiden azzal, hogy jol draftolsz meg jobban jatszol, mint az enemy

amugy en atm nem nagyon elvezem, mer kb mindenki ilyen trump fanboy, es ugyanazokat a deckeket latom allandoan

mondjak, hogy arena sokkal jobb, mint a constructed, mer valtozatosabb, kozben meg ugyanugy ugyanazokkal a minionokkal van tele minden deck + meg 5 spell, aztan annyi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 08:57am



topkek
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 8 2013 09:11am
elsö gamejeim rugóval OO egész jól müködik
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:14am
Quote (qkatz @ Dec 8 2013 04:11pm)
elsö gamejeim rugóval OO egész jól müködik
http://1.ii.gl/yJEvW6.png


mákod van)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 09:16am
Quote (bajcli @ 8 Dec 2013 16:56)
de most ezen mit kell vitatkozni, hogy NEMIS ANNYIRA RANDOM

mindenki tudja, hogy random, annyit tudsz csinalni, hogy jo draft pickekkel, meg jo jatekkal magad fele billented az oddsokat, de attol meg a lapok, amik feljonnek drafton, randomok, meg ingame is random, hogy mit huzol (sot meg az enemy deckje + drawja is)

az a kerdes, mennyit tudsz dobni az eselyeiden azzal, hogy jol draftolsz meg jobban jatszol, mint az enemy

amugy en atm nem nagyon elvezem, mer kb mindenki ilyen trump fanboy, es ugyanazokat a deckeket latom allandoan

mondjak, hogy arena sokkal jobb, mint a constructed, mer valtozatosabb, kozben meg ugyanugy ugyanazokkal a minionokkal van tele minden deck + meg 5 spell, aztan annyi


na majd ha kész lesz az álom gnome deckem
mindenki az én faszomat fogja szopkodni
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394951363Next
Add Reply New Topic New Poll