d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev191929394951257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 10:55am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:54)
:angry:

(btw: videóvágáshoz értesz?)

az elég szép

most én is nekiállok edzeni, aztán megcélzom a 90kg-t


ahhoz nem, de akik értenek hozzá, azok a sony vegast istenítik

amúgy a lábemelés függeszkedve szerintem a legjobb gyakorlat hasra, egyrészt nyújtasz vele (kar), másrészt nem fájdul meg a hátad, illetve az alsó hasizmokat is megdolgoztatja. Nekem 3x15 elég heti 2x.

This post was edited by ace07 on Jul 27 2012 10:59am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 10:59am
Quote (ace07 @ Jul 27 2012 05:55pm)
ahhoz nem, de akik értenek hozzá, azok a sony vegast istenítik

amúgy a lábemelés szerintem a legjobb gyakorlat hasra, egyrészt nyújtasz vele (kar), másrészt nem fájdul meg a hátad, illetve az alsó hasizmokat is megdolgoztatja. Nekem 3x15 elég heti 2x.


nálunk van ilyen gumilabda hátú keret, amiben ugyanezt tudod csinálni, csak nem lógatod magad, hanem támaszkodsz egy karra (és ott sem fájdul meg a hátad, viszont tartani sem kell magad, így nem a kar lesz a szűk keresztmetszet)

Szóval sony vegas? Adobe premierben gondolkoztam, de itt-ott erről a programról is hallottam. Nagyon nem értek hozzá, aztán jó lenne tudni legalább azt, hogy mivel érdemes elkezdeni.

Quote (TassassinHc @ Jul 27 2012 05:54pm)
181/66 :(
72-75-re fel szeretnék menni.
de beni nem jön velem enni.


te nem jössz húst enni, ne kend ránd

This post was edited by beni on Jul 27 2012 11:04am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 11:05am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 17:59)
nálunk van ilyen gumilabda hátú keret, amiben ugyanezt tudod csinálni, csak nem lógatod magad, hanem támaszkodsz egy karra (és ott sem fájdul meg a hátad, viszont tartani sem kell magad, így nem a kar lesz a szűk keresztmetszet)

Szóval sony vegas? Adobe premierben gondolkoztam, de itt-ott erről a programról is hallottam. Nagyon nem értek hozzá, aztán jó lenne tudni legalább azt, hogy mivel érdemes elkezdeni.


gondolom az is számít hogy mire kell, ha csak jeleneteket akarsz összevágni arra jó a virtualdub is (kb 3 mega), de ha bele akarsz mélyedni a dolgokba, akkor tényleg nézz szét valami ilyesmi fórumon, hogy melyiket érdemes megtanulni.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2012 11:05am
lassan tényleg nekikezdek a diétának az én kis 192/110emmel :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2012 11:06am
faszért vagytok ilyen kövérek, én meg szenvedek itt, hogy hízzak
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 11:06am
Quote (ace07 @ Jul 27 2012 06:05pm)
gondolom az is számít hogy mire kell, ha csak jeleneteket akarsz összevágni arra jó a virtualdub is (kb 3 mega), de ha bele akarsz mélyedni a dolgokba, akkor tényleg nézz szét valami ilyesmi fórumon, hogy melyiket érdemes megtanulni.


Jelenetvágás + timelaps képek összevágása + zenei aláfestés + belassított felvételek pimpelése (twixtor plugin) lenne ami mindenképpen jó lenne, de feliratozás és kisebb effekteket is szeretnék.

This post was edited by beni on Jul 27 2012 11:11am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 27 2012 11:07am
Quote (ace07 @ 27 Jul 2012 18:55)
ahhoz nem, de akik értenek hozzá, azok a sony vegast istenítik

amúgy a lábemelés függeszkedve szerintem a legjobb gyakorlat hasra, egyrészt nyújtasz vele (kar), másrészt nem fájdul meg a hátad, illetve az alsó hasizmokat is megdolgoztatja. Nekem 3x15 elég heti 2x.


csak ha nem tartod a vállaidat, akkor sérülhetnek.
a lábemelésnek ez a válfaja, ha a derekad nem stabil, akkor a gerinc alsó részét is tönkre teszik.

tehát a támaszkodó kereten, amit beni mondott, lehet egészségesen csinálni a gyakorlatot.
feels bad.

az alsó hasizmokkal kapcsolatban meg sajnos helytelen a megállapítás.
a felülés is és a lábemelés is ugyan azokat a hasizmokat dolgoztatja meg. (nem tudod külön befeszíteni a hasad felső és alsó részét)
csak lábemelésnél nagyobb az erőkar, ettől nehezebb /lehet/ a gyakorlat.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2012 11:08am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 18:06)
Jelenetvágás + timelaps képek összevágása + zenei aláfestés + belassított felvételek pimpelése (twitor plugin) lenne ami mindenképpen jó lenne, de feliratozás és kisebb effekteket is szeretnék.


Hát ezekben tényleg nem tudok segíteni.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 27 2012 11:09am
Quote (beni @ 27 Jul 2012 18:59)

te nem jössz húst enni, ne kend ránd


mehetünk ahova te mondod, nekem attól még nem kell húst ennem.


Quote (RRC @ 27 Jul 2012 19:06)
faszért vagytok ilyen kövérek, én meg szenvedek itt, hogy hízzak


és van valami eredmény hízás terén?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 27 2012 11:09am
Quote (fahrii @ Jul 27 2012 06:05pm)
lassan tényleg nekikezdek a diétának az én kis 192/110emmel :(


Hogy vagy te 110kg bakker? Mármint vagy kurva izmos vagy, vagy érthetetlen, hogy ilyen kajafigyeléssel ennyire felmenj.

Quote (ace07 @ Jul 27 2012 06:08pm)
Hát ezekben tényleg nem tudok segíteni.


Igazából tök jó lenne, ha valaki megmutogatná. Még kb fizetnék is, mert nem bízom abban, hogy magamtól rövidebb idő alatt megtanulom az alapokat.

This post was edited by beni on Jul 27 2012 11:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394951257Next
Add Reply New Topic New Poll