Quote (ace07 @ Jul 27 2012 05:55pm)
ahhoz nem, de akik értenek hozzá, azok a sony vegast istenítik
amúgy a lábemelés szerintem a legjobb gyakorlat hasra, egyrészt nyújtasz vele (kar), másrészt nem fájdul meg a hátad, illetve az alsó hasizmokat is megdolgoztatja. Nekem 3x15 elég heti 2x.
nálunk van ilyen gumilabda hátú keret, amiben ugyanezt tudod csinálni, csak nem lógatod magad, hanem támaszkodsz egy karra (és ott sem fájdul meg a hátad, viszont tartani sem kell magad, így nem a kar lesz a szűk keresztmetszet)
Szóval sony vegas? Adobe premierben gondolkoztam, de itt-ott erről a programról is hallottam. Nagyon nem értek hozzá, aztán jó lenne tudni legalább azt, hogy mivel érdemes elkezdeni.
Quote (TassassinHc @ Jul 27 2012 05:54pm)
181/66

72-75-re fel szeretnék menni.
de beni nem jön velem enni.
te nem jössz húst enni, ne kend ránd
This post was edited by beni on Jul 27 2012 11:04am