d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19192939495214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 18 2013 01:12pm
Quote (Rawen @ 18 Apr 2013 21:07)
selfown/10


Tell me more!

This post was edited by Thomas Cross on Apr 18 2013 01:12pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 18 2013 01:15pm
Quote (Thomas Cross @ 18 Apr 2013 21:12)
Tell me more!


1. flutter postjában 0 spoiler található
2. jsp fórummotorjában nincs spoiler tag

ennyi elég?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 18 2013 01:30pm
Quote (bajcli @ Apr 18 2013 07:15pm)
1. flutter postjában 0 spoiler található
2. jsp fórummotorjában nincs spoiler tag

ennyi elég?


frappáns válasz inc.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 18 2013 01:33pm
Quote (bajcli @ 18 Apr 2013 21:15)
1. flutter postjában 0 spoiler található
2. jsp fórummotorjában nincs spoiler tag

ennyi elég?


Nem lebaszásból írtam, csak mondta hogy nem akar spoilerezni, és segíteni akartam. Ha nincs akkor bocs, úgy emlékeztem van.


This post was edited by Thomas Cross on Apr 18 2013 01:34pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 18 2013 06:18pm
Quote (bajcli @ Apr 18 2013 09:15pm)
1. flutter postjában 0 spoiler található
2. jsp fórummotorjában nincs spoiler tag

ennyi elég?


hagyd, nagyon fogyaték a gyerek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 19 2013 02:36am
Eléggé semleges volt ez a Jamie kézlevágás, szerintem a sorozatban túlságosan elhanyagolták a karaktert és ezért annyira nem lehetett érezni, mennyit is jelentett ez a jobb kéz, a könyvekben azért eléggé sajnáltam.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 19 2013 02:42am
Quote (Thomas Cross @ 18 Apr 2013 20:33)
Nem lebaszásból írtam, csak mondta hogy nem akar spoilerezni, és segíteni akartam. Ha nincs akkor bocs, úgy emlékeztem van.


amúgy te tényleg elég fura szerzet vagy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 19 2013 03:33am
Quote (Rawen @ 19 Apr 2013 09:36)
Eléggé semleges volt ez a Jamie kézlevágás, szerintem a sorozatban túlságosan elhanyagolták a karaktert és ezért annyira nem lehetett érezni, mennyit is jelentett ez a jobb kéz, a könyvekben azért eléggé sajnáltam.


ja
nem lehet hallani a gondolatait, csak par parbeszed a csajjal :s
kb mint a littlefingeres kurvas parbeszedek, nem lehet tul jol megoldani
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 19 2013 08:18am
Quote (Thomas Cross @ 18 Apr 2013 20:33)
Nem lebaszásból írtam, csak mondta hogy nem akar spoilerezni, és segíteni akartam. Ha nincs akkor bocs, úgy emlékeztem van.


Semmit nem spoilerezett a flutter , csak figyelmeztette a többieket hogy a válaszokba szerepelhet spoiler ---> és így jön az hogy el kellene olvasni az első hozzászólást amiből rájössz hogy miért nyitottam a topikot anno és miért nem írják minden post elé hogy VIGYÁZZ SPOILER.

Quote (Rawen @ 19 Apr 2013 09:36)
Eléggé semleges volt ez a Jamie kézlevágás, szerintem a sorozatban túlságosan elhanyagolták a karaktert és ezért annyira nem lehetett érezni, mennyit is jelentett ez a jobb kéz, a könyvekben azért eléggé sajnáltam.


azért az utolsó két részben szerintem egyre jobban éreztették hogy Jamie mekkora harcos volt (bár a rabságba úgymond megöregedett) meg az első könyvbe/évadba is mikor a király előtt állt és ott dicsekedtek hogy kinek milyen csatákba volt részük.
én nem nagyon bírtam Jamiet, de sajnáltam mikor oda lett a keze,mert se okos nem volt , szép meg hiába mivel a ""testvérét"" szerette, csak harcolni tudott. De attól még nem lesz semleges a sorozatban...

This post was edited by kusziyoker on Apr 19 2013 08:27am
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 08:29am
Valóban nem volt benne semmi, írta is hogy nem akar, erre mondtam neki hogy tegye spoiler tagbe mert úgy emlékeztem hogy van a másik ötletem az lett volna hogy fehér színűvel írjon hogy csak kijelölve legyen látható, de fehér sincs úgyhogy nvm.
De már egyszer leírtam.
Quote (Thomas Cross @ 18 Apr 2013 21:33)
Nem lebaszásból írtam, csak mondta hogy nem akar spoilerezni, és segíteni akartam. Ha nincs akkor bocs, úgy emlékeztem van.




Quote (fahrii @ 19 Apr 2013 10:42)
amúgy te tényleg elég fura szerzet vagy


Most nincs itt rawen úgyhogy felesleges baromságokat posztolnom
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495214Next
Add Reply New Topic New Poll