[QUOTEQuote (Karan2_Returned @ Nov ]Gantzbol a manga nagysagrendekkel jobb, van benne dinoszauruszoktol a vampirokig minden. Anime masodik fele original.[/QUOTE]
nekem pont az első fele tetszett, amíg mind a 3man élnek[QUOTEQuote (Rawen @ Nov <span class="skype_pnh_print_container_1352712986">]Hát pedig egyébként a Gantzra azt sem mondanám, hogy egyszernézős
http://myanimelist.net/animelist/Rawen&show=0&order=4Tessék itt van score szerint rendezve minden amit láttam, menj sorban lefele a completed résznél, ami tetszik szedd le.[/QUOTE]
szerintema agatzn egyszernézős, de annyiszor érdemes
rly belinkelsz 400 animét?:D
This post was edited by anyd on Nov 12 2012 04:47am