d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19192939495198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2012 03:41am
Quote (anyd @ 12 Nov 2012 10:35)


már a fele lejött a Gungrave-nek, hallott már róla valaki?



Egyszernézős átlagos cucc, az első fele ilyen maffiázós dolog, nekem jobban tetszett mint a második.

This post was edited by Rawen on Nov 12 2012 03:42am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 12 2012 03:50am
Quote (Rawen @ Nov 12 2012 10:41am)
Egyszernézős átlagos cucc, az első fele ilyen maffiázós dolog, nekem jobban tetszett mint a második.


az h egyszernézős elég volt arra h letöröljem... elkezdtem letölteni ezt az irodalmisat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2012 03:53am
Quote (anyd @ 12 Nov 2012 10:50)
az h egyszernézős elég volt arra h letöröljem... elkezdtem letölteni ezt az irodalmisat


Hát pedig egyébként a Gantzra azt sem mondanám, hogy egyszernézős :D
http://myanimelist.net/animelist/Rawen&show=0&order=4
Tessék itt van score szerint rendezve minden amit láttam, menj sorban lefele a completed résznél, ami tetszik szedd le.

This post was edited by Rawen on Nov 12 2012 03:55am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 12 2012 04:05am
Quote (meatyowllegs @ Nov 12 2012 10:27am)
gantzot nem tudom ki ajánlotta, emlékszem hunsubon írta valaki, talán nerz(?) és én is megnéztem, kb a legszarabb anime volt amit lattam


Gantzbol a manga nagysagrendekkel jobb, van benne dinoszauruszoktol a vampirokig minden. Anime masodik fele original.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 12 2012 04:45am
[QUOTEQuote (Karan2_Returned @ Nov ]Gantzbol a manga nagysagrendekkel jobb, van benne dinoszauruszoktol a vampirokig minden. Anime masodik fele original.[/QUOTE]

nekem pont az első fele tetszett, amíg mind a 3man élnek[QUOTEQuote (Rawen @ Nov <span class="skype_pnh_print_container_1352712986">]Hát pedig egyébként a Gantzra azt sem mondanám, hogy egyszernézős :D
http://myanimelist.net/animelist/Rawen&show=0&order=4
Tessék itt van score szerint rendezve minden amit láttam, menj sorban lefele a completed résznél, ami tetszik szedd le.[/QUOTE]


szerintema agatzn egyszernézős, de annyiszor érdemes

rly belinkelsz 400 animét?:D

This post was edited by anyd on Nov 12 2012 04:47am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 12 2012 05:32am
Quote (meatyowllegs @ 12 Nov 2012 09:27)
gantzot nem tudom ki ajánlotta, emlékszem hunsubon írta valaki, talán nerz(?) és én is megnéztem, kb a legszarabb anime volt amit lattam


nah, soha nem láttam, szóval tuti nem én voltam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 03:13am
Eléggé sajnálom, hogy nincs budget a JoJo-ra és ezért elég sokat elvesz az élvezetből a sok állókép. Mondjuk még így is megvan a feeling szerencsére meg a rendezői munkával azért amennyit lehet javítanak a dolgon.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 13 2012 09:24am
szerintem én csak hétvégén állok neki a rankedelésnek, soon platina m8
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 09:25am
Quote (jarabekg @ 13 Nov 2012 16:24)
szerintem én csak hétvégén állok neki a rankedelésnek, soon platina m8


király
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495198Next
Add Reply New Topic New Poll