d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev191929394951468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 27 2012 12:07pm
Quote (beni @ 27 Nov 2012 14:58)
én is mindig ezt mondogattam basszameg


Mar sokszor ki volt targyalva itt is, hogy miert meglephetetlen ez, pedig en is tamogatnam :(

Ez a jobbikos meg eleg durva, annyi erzeke lehetne hogy ne ilyen hulyen kommunikalja le (amugy az a lol h unokatesom fonoke volt anno, meg villamoson hazafele is tobbszor lattam, normalisnak tunt)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 27 2012 12:29pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 27 2012 07:07pm)
Mar sokszor ki volt targyalva itt is, hogy miert meglephetetlen ez, pedig en is tamogatnam :(

Ez a jobbikos meg eleg durva, annyi erzeke lehetne hogy ne ilyen hulyen kommunikalja le (amugy az a lol h unokatesom fonoke volt anno, meg villamoson hazafele is tobbszor lattam, normalisnak tunt)


ezek a jobbikosok ilyenek. csomó tagról keringenek a neten infók, hogy melyiknek milyen libsi/"komcsi" múltja van.
volt pornós is köztük meg ugye a kedvencem (a zsidó tagokon kívül) a Morvai sztori, aki jogi egyetemen tanít(ott?), amerikában is tanított jogot és hozott haza ilyen történeteket: http://www.magyarhirlap.hu/belfold/morvai_szereti_a_massagot_vagy_nem.html
sokszor megfordult a fejemben a vicc a Rákosi korszakból, hogy
- Magyarországon van rasszizmus?
- Nincs. De igény az lenne rá.
Szerintem a jobbik ezt az űrt lovagolja meg pofátlanul jól.
"Hiánypótló" párt, de nem szeretnék összeesküvés elméletekbe bocsátkozni vagy ilyesmi. Az önmeghazudtolások elégé üvöltenek.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2012 01:41pm


van penz itt baze ilyen aranyos videokat csinalni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2012 01:48pm
Quote (josheide @ 28 Nov 2012 20:41)
http://www.youtube.com/watch?v=xHX-wNBERjM

van penz itt baze ilyen aranyos videokat csinalni


egy hosszú rage postot akartam írni, de lehiggadtam, így csak anyázok egyet
a kurva anyátok
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2012 01:49pm
Quote (tevetava @ 28 Nov 2012 21:48)
egy hosszú rage postot akartam írni, de lehiggadtam, így csak anyázok egyet
a kurva anyátok


reported at TEK
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2012 01:50pm
Quote (josheide @ 28 Nov 2012 20:49)
reported at TEK


+ zuglói vagyok, úgyhogy lehet, hogy papcsák ferenctől személyesen kapom a feljelentő levelet holnap
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 28 2012 02:14pm
Quote (tevetava @ 28 Nov 2012 21:50)
+ zuglói vagyok, úgyhogy lehet, hogy papcsák ferenctől személyesen kapom a feljelentő levelet holnap


lol, en is

merrefele?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2012 02:21pm
Quote (RRC @ 28 Nov 2012 21:14)
lol, en is

merrefele?


lol én meg laktam ott
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2012 02:21pm
Quote (josheide @ Nov 28 2012 08:41pm)
http://www.youtube.com/watch?v=xHX-wNBERjM

van penz itt baze ilyen aranyos videokat csinalni


nem úgy tűnik, mint amennyibe nagyon sok pénzt beleöltek ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2012 02:24pm
Quote (RRC @ 28 Nov 2012 21:14)
lol, en is

merrefele?


csak hivatalosan, valójában 16. kerben lakom
de egyébként az ajka utcában laktam
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394951468Next
Add Reply New Topic New Poll