d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev191929394955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 7 2011 02:56am
Quote (beni @ 7 Oct 2011 10:46)
Sajnos nem lehet mindent ide levezetni. Szívás, hogy egy svájci nagyjából ugyanannyit fizet érte, mint mi, holott közel sem ilyen életszínvonalon élnek, de ez szerintem akkor sem a kormány hibája.

Szlovákiában, ahol nagyjából ugyanennyi az egy főre jutó GDP (ők kicsit ránk vernek mondjuk) 10%-al drágább a benzin. Norvégiában 1.5x ennyi, igaz náluk rohadt nagy a jómód, de olajnagyhatalom is.


majd mutatok képeket, hogy milyen utakat építenek ott abból a pénzből.

btw ott az időjárás miatt nagyon nagy igénybevételt kapnak az utak, mondhatni az már extrém körülmény, van olyan út is amit dagálykor ellep a víz és apálykor lehet rajta közlekedni és semmi baja, nálunk esik az eső és beszakad az autópálya. Ráadásul ott azért aárnylag kicsi a népsűrűség, szóval elég kevés autóra oszlik szét rengeteg hegyi út, amik tökéletesek még a -40°C és +25 fok közötti időjárás mellett is.

:D nagyon durva. Majd valamelyik nap, ha az asszonynál leszek rakok fel pár képet.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 7 2011 02:56am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 7 2011 02:57am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 7 2011 09:56am)
majd mutatok képeket, hogy milyen utakat építenek ott abból a pénzből.

btw ott az időjárás miatt nagyon nagy igénybevételt kapnak az utak, mondhatni az már extrém körülmény, van olyan út is amit dagálykor ellep a víz és apálykor lehet rajta közlekedni és semmi baja, nálunk esik az eső és beszakad az autópálya. Ráadásul ott azért aárnylag kicsi a népsűrűség, szóval elég kevés autóra oszlik szét rengeteg hegyi út, amik tökéletesek még a -40°C és +25 fok közötti időjárás mellett is.

:D nagyon durva. Majd valamelyik nap, ha az asszonynál leszek rakok fel pár képet.


Igen, ausztriában a hegyi, picsa-falvak közötti autóút is ver mindent. Nálunk meg ellopják, kispórolják az anyagot, akármi...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 7 2011 03:22am
Quote (beni @ Oct 7 2011 09:37am)
:mellow:

Hogy az útkarbantás, stb költségeit a benzin fogyasztók fizessék meg? Egyébként meg annyira nagy faszság háborogni emiatt, mintha az Orbán kormány hibája lenne, hogy mindig is drága volt a benzin.

Mehettetek volna tüntetni a jobbikkal a szigetre a magas benzinárak ellen : D



tegnap az erzsébet híd budai oldalán levő parkban volt jobbik tüntetés vagy valami, de több rendőr volt mint tüntető :D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2011 03:23am
kicsit bebasztam tegnap
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 7 2011 03:28am
Quote (Janou @ Oct 7 2011 11:23am)
kicsit bebasztam tegnap


Tengap ota be avgyok bazsva
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 7 2011 03:29am
Quote (Coolface @ Oct 7 2011 10:28am)
Tengap ota be avgyok bazsva


én meg csak holnap este leszek
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Oct 7 2011 03:31am
Quote (Kenny10 @ Oct 7 2011 09:29am)
én meg csak holnap este leszek


én meg nem
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 7 2011 03:40am
délután csinálok amerikai palacsintát pudinggal
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 7 2011 03:41am
ln meg ittem soproni narancsot és bekurtam mint álat!
addig kell inni míg az izesített sörök jövedéki adojat nem emelik :(
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Oct 7 2011 03:41am
Quote (szabika @ 7 Oct 2011 11:41)
ln meg ittem soproni narancsot és bekurtam mint álat!
addig kell inni míg az izesített sörök jövedéki adojat nem emelik :(


egy talcaval ittal meg vagy mi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191929394955001Next
Closed New Topic New Poll