☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Best Of Facebook
Prev
1
91
92
93
94
95
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 221461
Replies: 7989
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#921
Oct 23 2011 01:40pm
Quote (chad05 @ 23 Oct 2011 21:37)
írj egy számot üzibe és kiírom, hogy hány szeretlek-e:-)))
wtf am i reading
Kristóf Jeszenszky
mai angol bajnokság : manchester meccs bunda volt utálom a manut de nem jobban mint a cityt ), chelsea meccs szintén... szánalom.
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 23 2011 02:04pm
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#922
Oct 23 2011 02:05pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 23 2011 08:40pm)
wtf am i reading
pornóoldalon a google fordított neki biztos valamit
chad05
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
11.00
#923
Oct 23 2011 02:20pm
Holnap 3-rom hónapja h együtt vagyunk..:$♥
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#924
Oct 23 2011 02:25pm
Quote (chad05 @ Oct 23 2011 08:20pm)
Holnap 3-rom hónapja h együtt vagyunk..:$♥
háromrom
gerx03
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold
:
7,833.05
#925
Oct 23 2011 02:26pm
Quote (Rezs @ 23 Oct 2011 22:25)
háromrom
három-rom
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#926
Oct 23 2011 02:27pm
Fiú: Ne haragudj! :S
Lány: Semmi baj, csak rosszul esett. :/
Fiú: Tudom. :|
Lány: Akkor mért csináltad, basszus!? :||
Levente Kovássy mert jól esett baszdmeg
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#927
Oct 23 2011 02:28pm
Quote
leleplezem kit immádok
http://www.facebook.com/profile.php
:$ :DD
hmmm
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#928
Oct 23 2011 02:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 23 2011 08:27pm)
Fiú: Ne haragudj! :S
Lány: Semmi baj, csak rosszul esett. :/
Fiú: Tudom. :|
Lány: Akkor mért csináltad, basszus!? :||
Levente Kovássy mert jól esett baszdmeg
:\
:|
:/
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#929
Oct 23 2011 02:29pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Oct 2011 21:28)
hmmm
ez actually egész jó trolling
chad05
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
11.00
#930
Oct 23 2011 02:33pm
Fiú: Figyelj cica, focit nézek, majd hívlak.♥
Lány: rendben. :'d♥
5 perc múlva csörög a lány telefonja.
Fiú: cicca már hiányzool. :| ♥
Lány: Kitalálhatom?. Félidõ van mi?. -.-"
♥
Fiú: A picsába. :| ♥ xdd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
91
92
93
94
95
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact