d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev19192939495129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 07:56am
Quote (Ad4mz @ 19 May 2011 15:56)
és faker


és láma
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:56am
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:54pm)
oké, először is nem kell anyázni, mert az nem vezet sehova. másodszor pedig öngyilkossági kísérlet nem létezik... aki öngyilkos akar lenni, az megoldja, egyáltalán nem nehéz meghalni. ez a gyerek egy kretén, feltűnési viszketegsége van, szar az élete, figyelmet akar. ez a nős téma alapvetően baromság, ha ennyire kivan menjen el és igya le magát a sárga földig aztán heló. az meg, h itt fokozza a témát, meg te is nyomod a hülyeségeket... egyszerűen szánalmas. ez kamu, fake drama... ha annyira kurvára komolyan gondolná és tényleg meg akart volna halni, vagy tényleg ekkora lelki válságban lenne, akkor nem itt vergődne, hanem leverné a depresszió mondjuk, de legalábbis magába fordulna otthon egy sötét sarokban, vagy valami.


Bocs, nem akartam anyázni. Én sem tudom biztosan az egész sztorit, ő sírt itt nekem emesenen, a nagyobbik csajt meg azért ismerem, mert unokahúgom évfolyamtársa.
Még mindig ontja itt a balfaszságait, és engem basz föl.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 07:59am
Quote (N4aBz @ May 19 2011 02:56pm)
Bocs, nem akartam anyázni. Én sem tudom biztosan az egész sztorit, ő sírt itt nekem emesenen, a nagyobbik csajt meg azért ismerem, mert unokahúgom évfolyamtársa.
Még mindig ontja itt a balfaszságait, és engem basz föl.


Szóval ismered, de az egyetlen képed róla az a 20x20 pixeles kép amit ő mutatott?
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 07:59am
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 15:54)
oké, először is nem kell anyázni, mert az nem vezet sehova. másodszor pedig öngyilkossági kísérlet nem létezik... aki öngyilkos akar lenni, az megoldja, egyáltalán nem nehéz meghalni. ez a gyerek egy kretén, feltűnési viszketegsége van, szar az élete, figyelmet akar. ez a nős téma alapvetően baromság, ha ennyire kivan menjen el és igya le magát a sárga földig aztán heló. az meg, h itt fokozza a témát, meg te is nyomod a hülyeségeket... egyszerűen szánalmas. ez kamu, fake drama... ha annyira kurvára komolyan gondolná és tényleg meg akart volna halni, vagy tényleg ekkora lelki válságban lenne, akkor nem itt vergődne, hanem leverné a depresszió mondjuk, de legalábbis magába fordulna otthon egy sötét sarokban, vagy valami.

áh nem is írok mást, egyszerűen buta, mint a föld.


ooo... wait...

this:



??

This post was edited by ReDEyeS on May 19 2011 08:06am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 08:01am
Quote (anyd @ May 19 2011 02:59pm)
Szóval ismered, de az egyetlen képed róla az a 20x20 pixeles kép amit ő mutatott?


igen, mivel nincs facebookom vagy hasonló marhaságom.
Felismertem a csajt ofc, de lekúrtam emesenről a gyereket, mert ontotta az idióta ökörségeit.

és most afk, lol, kell a vayne

This post was edited by N4aBz on May 19 2011 08:02am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 08:02am
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 15:59)
ooo... wait...

this:

http://pctrs.network.hu/clubpicture/3/4/3/_/depresszio-008_343676_33333.jpg

??


nem, én azt írtam, h az a 4 srác verné le őt... amire lássuk be, ha a történet igaz, lenne reális esély
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 08:02am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 16:01)
igen, mivel nincs facebookom vagy hasonló marhaságom.
Felismertem a csajt ofc, de lekúrtam emesenről a gyereket, mert ontotta az idióta ökörségeit.


ha olyan jó rl haverod akkor inkább ki kéne állni melette/tanácsokad adni neki, hogy ne legyen ekkora faszfej, nem letörölni msnről :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 08:03am
ÚGY MEGBASZTAM A CSAJT, HOGY BESZART
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 19 2011 08:05am
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 16:02)
nem, én azt írtam, h az a 4 srác verné le őt... amire lássuk be, ha a történet igaz,  lenne reális esély


vicc volt :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 08:09am
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 16:05)
vicc volt :(


tudom, mosolyogtam is rajta. sőt először azt hittem, h tényleg rosszul írtam :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19192939495129Next
Closed New Topic New Poll